• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Strażniczka magicznego lasu

Zapraszamy 22 lutego na spektakl "Strażniczka magicznego lasu". Spektakl ten został nominowany do 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Organizowanego przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie oraz przez Ministerstwo Kultury i Dziedziectwa Narodowego.

w każdą sobotę (od 09.07 do 30.07.2022), godz. 12:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
lip 10

niedziela, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
LIST DO WSZYSTKICH DZIECI (od lat pięciu do stu pięciu).
Szanowne urwisy, urwipołcie i huncwoty!

Sytuacja jest tragiczna. W Wielkim Magicznym Lesie Północnym dochodzi do zdarzeń dziwnych, a nawet przerażających. Oto przykłady:  stary żubr odmówił robienia zdjęć , zabrakło imion dla dzieci pewnej powszechnie szanowanej ryby, a podgrzybek zaczął mówi ć po łacinie. Jakby tego było mało, strażniczka Magicznego Lasu, potężna czarodziejka Andrea zaczęła się zadawać z bardzo podejrzaną świnią, która podaje się za artystę oraz z owłosioną Amerykanką z wielkimi zębami i jeszcze większą walizką na kółkach.

To pewne: mieszkańców Magicznego Lasu czeka walka o życie. Przeżyją mnóstwo przygód, strasznych i niebezpiecznych. Ich przyjaźń zostanie wielokrotnie wystawiona na ciężką próbę. Na ich drodze staną zagadki do rozwiązania i przeróżne niespodzianki.

Ale największa niespodzianka czeka na Was Szanowne urwisy, urwipołcie i huncwoty! Mogę powiedzieć tylko tyle:  kiedy spotkacie Duchy-Zuchy, tajemnicze plemię, które żyje pośród Wysokich Traw bardzo, ale to bardzo się zdziwicie i ucieszycie. Obiecuję! I nic więcej nie powiem. Sami się przekonajcie. Wystarczy przyjść do teatru i wejść  do Wielkiego Magicznego Lasu.  Zapraszam!

Wasz na zawsze (a nawet trochę dłużej):
Tommasso Ogonasso, kronikarz Wielkich Magicznych Lasów.

Reżyseria: Marcin Borchardt
Premiera: 2016-11-19
Autor: Tomasz Ogonowski
Obsada: Beata Niedziela, Dominika Mrozowska, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Katarzyna Ulicka-Pyda, Marcin Borchardt, Wojciech Rogowski, Wojciech Kowalski
Scenografia: Beata Jasionek
Foto: Izabela Rogowska
Muzyka: Jarosław Barów
Teksty piosenek: Tomasz Ogonowski
Kostiumy: Beata Jasionek
Choreografia: Arkadiusz Buszko
Inspicjent: Izabela Rogowska
Czas trwania spektaklu: 1h 55min (z przerwą)

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
 • Bilet ulgowy
  25 zł
 • Kontakt
  58 672-27-75

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

"Wesołe Kumoszki z Windsoru" były pierwszym spektaklem granym na deskach: