stat
PATRONAT

Strachy. Poradnik przetrwania. Warsztaty dla rodzin z dziećmi 5-12 lat

Na świecie jest wiele różnych strachów i choć z niektórymi można się trochę bardziej zakumplować, przez całe życie wiernie nam towarzyszą. Trudno się ich pozbyć, zwłaszcza gdy w grę wchodzi strach przed nieznanym.

Warsztaty dla rodzin z dziećmi 5+

paź 27

niedziela, godz. 11:00 - 12:30

bilety 10 zł

Warsztaty muzyczno-plastyczne

gru 7

sobota, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Co się dzieje kiedy trafiamy w nowe miejsce? Dlaczego nowe otoczenie i ludzie wywołują niepokój? Czy da się jakoś oswoić strach? Zapraszamy na rodzinne warsztaty, podczas których na temat przemieszczania się, wyjazdów i przeprowadzek spojrzymy przez pryzmat emocji. Przeczytamy fragmenty książek, porozmawiamy sobie o tym jak to jest się bać. Jesteśmy przekonani, że dzieci mają wiele pomysłów na to jak przetrwać strach. Spróbujemy w atrakcyjnej formie stworzyć wspólnie instrukcję obsługi strachu, a wasza ekspercka wiedza pomoże nam wymyślić wystawę dla dzieci. Liczymy na wsparcie rodziców!

Prowadzanie: Katarzyna Witt - historyczka sztuki i edukatorka, współautorka "Książki otwartej na świat", założycielka studia Kolektor, stypendystka Ministra Kultury w 2019 roku. Specjalizuje się w edukacji wizualnej, architektonicznej i globalnej. Pasjonatka literatury dziecięcej i problematyki migracyjnej.

Informacja o biletach

Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wiek dziecka oraz tytuł warsztatów.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaki trójmiejski teatr dysponuje Nową Sceną?