stat
PATRONAT

Strachy. Poradnik przetrwania. Warsztaty dla rodzin z dziećmi 5-12 lat

Na świecie jest wiele różnych strachów i choć z niektórymi można się trochę bardziej zakumplować, przez całe życie wiernie nam towarzyszą. Trudno się ich pozbyć, zwłaszcza gdy w grę wchodzi strach przed nieznanym.

Warsztaty Bębniarskie AKI 2019

w każdy wtorek (do 25.02), godz. 17:00, 18:30

Gdańsk,
bilety 200 zł

Warsztaty muzyczno-plastyczne

lut 16

niedziela, godz. 10:00

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Co się dzieje kiedy trafiamy w nowe miejsce? Dlaczego nowe otoczenie i ludzie wywołują niepokój? Czy da się jakoś oswoić strach? Zapraszamy na rodzinne warsztaty, podczas których na temat przemieszczania się, wyjazdów i przeprowadzek spojrzymy przez pryzmat emocji. Przeczytamy fragmenty książek, porozmawiamy sobie o tym jak to jest się bać. Jesteśmy przekonani, że dzieci mają wiele pomysłów na to jak przetrwać strach. Spróbujemy w atrakcyjnej formie stworzyć wspólnie instrukcję obsługi strachu, a wasza ekspercka wiedza pomoże nam wymyślić wystawę dla dzieci. Liczymy na wsparcie rodziców!

Prowadzanie: Katarzyna Witt - historyczka sztuki i edukatorka, współautorka "Książki otwartej na świat", założycielka studia Kolektor, stypendystka Ministra Kultury w 2019 roku. Specjalizuje się w edukacji wizualnej, architektonicznej i globalnej. Pasjonatka literatury dziecięcej i problematyki migracyjnej.

Informacja o biletach

Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wiek dziecka oraz tytuł warsztatów.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jakie miasto zdobyło tytuł Europejskiej Stolicy Kultury na 2016 rok?