• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Strach przed latem - duet poezji śpiewanej

Zapraszamy na koncert duetu poezji śpiewanej - Małgorzaty Burjan i Patryka Skarbka-Tłuchowskiego - 9 lipca w Oliwskim Ratuszu Kultury czeka na Was niezwykła uczta muzyczna.

lis 5

sobota, godz. 18:00

bilety 40 zł
Kup bilet
lis 26

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 79 - 109 zł
Kup bilet
Strach przed latem to przede wszystkim pozytywnie zakręcone osoby, które dzięki swojej charyzmie zostają w sercach publiczności na długo! Przekorna nazwa zespołu nawiązuje do najdłuższej w Polsce pory roku, jaką jest... jesień. To pachnący grzanym winem, oświetlony ciepłym światłem świec czas, sprzyjający wyciszeniu i refleksji, o które trudno w czasie hałaśliwego, tętniącego zabawą lata.

pop - koncerty w Trójmieście


Duet prezentuje twórczość własną oraz przedstawiają autorskie aranżacje utworów innych artystów - od Marleya, przez Brzechwę, Mickiewicza po Leśmiana. Artyści zadebiutowali przy okazji Turnieju Poezji Śpiewanej w ramach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego; zostali wówczas nagrodzeni II Nagrodą oraz Nagrodą Publiczności na eliminacjach wojewódzkich w Gdyni. Kolejne sukcesy to I Nagroda w kolejnej edycji OKR na etapie wojewódzkim oraz wyróżnienie na etapie ogólnopolskim we Włocławku. Podczas 66. OKR Strach przed latem zdobył II Nagrodę w finale ogólnopolskiego Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku.

"Nasz repertuar to zarówno autorskie piosenki do słów klasycznych poetów, jak też interpretacje znanych oraz lubianych utworów. Utwory dobierane są jako intuicyjny głos i komentarz do otaczającego nas świata. Naszą ideą jest szerzenie tekstów polskich poetów i tworzenie ich muzycznych interpretacji. Chcemy w gąszczu prostych słów i melodii odnaleźć bogactwo i podzielić się nim ze światem."

Wystąpią:
Małgorzata Burjan - instruktorka Ośrodka Teatralnego Rondo, animatorka kultury, inicjatorka działań proekologicznych, miłośniczka gry na bębnach djembe, wokalistka.

Patryk Skarbek - Tłuchowski - absolwent Akademii Pomorskiej i Akademii Muzycznej w Gdańsku, czujący muzykę od jazzu przez rock do poezji śpiewanej, aranżer, kompozytor i klawiszowiec.

 

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy Czarna Sala Teatru Wybrzeże im. Stanisława Hebanowskiego to inicjatywa zupełnie nowa?