stat

Stocznia malucha

Basen dokowy to miejsce w stoczni, gdzie mogą pływać statki. Ale dzisiaj nie o statkach, a o wodzie. Skupimy się na życiu podwodnym, które nie jedno ukrywa. Czy znacie jakieś zwierzęta morskie, które moglibyśmy tam znaleźć?

30 czerwca - 4 października 2020, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

29 lipca - 29 sierpnia 2020, godz. 11:00 - 12:00

Gdańsk, Park Oliwski i Oddział...
bilety 10  zł
ulgowy 1 zł
Maluchy, rodziców i opiekunów zapraszamy do Wydziału Zabaw! Rozwój dziecka to nie wyścigi, aby harmonijnie się rozwijało, potrzebne mu są: bliska relacja, bogate środowisko i swoboda. STOCZNIA MALUCHA to projekt adresowany do najmłodszych dzieci i ich opiekunów, którzy w Wydziale Zabaw razem z edukatorką mogą w twórczy i kreatywny sposób trenować zmysły i rozwijać spostrzegawczość.
Najważniejsze w tym projekcie są:
• Bliska relacja dziecka z opiekunem - stawiamy na umacnianie więzi poprzez współpracę podczas wszystkich aktywności w trakcie warsztatów.
• Bogate środowisko - Wydział Zabaw to bezpieczna i przyjazna przestrzeń pełna wyzwań dla malucha, praca w grupie pozwala kształtować relacje między innymi uczestnikami.
• Swoboda - jednym z ważnych elementów warsztatów jest rozwój ruchowy i świadomość swojego ciała.

Zapraszamy dzieci w wieku 1,5-3 lat wraz z rodzicami/opiekunami. Dziecko wchodzi bezpłatnie, rodzic/opiekun: 9 zł.

 

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Czym był i do czego służył WILKOM?