stat
Impreza już się odbyła

Stare Dobre Małżeństwo (2 opinie)

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście

Przeczytaj także

Opinie (2) 1 zablokowana

  • Nie SDM, tylko Krzysztof Myszkowski Blues Band (1)

    Tak naprawdę to już nie jest Stare Dobre Małżeństwo tylko zespół, który nazwałbym "Krzysztof Myszkowski Blues Band", bo z SDM został tylko KM, który na koncertach bardzo niechętnie, pod wielkim naporem publiczności sięga po stare kawałki z tekstami Stachury. Może teraz teksty i muzyka grupy są bardziej dojrzałe i ambitne, chłopaki grają głównie bluesa i śpiewają o życiu, ja wolę jednak stare "wrzosowiska" i "czwartą nad ranem". Te klimaty teraz gra zespół "U Studni" skupiający pozostałych członków dawnego Starego Dobrego, ale na nich w Trójmieście jakoś nie mogę się doczekać. C'est La Vie

    • 7 0

    • Będą w Gdańsku 29.08.2019 na imprezie zamkniętej :)

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Pierwszą siedzibą Teatru Muzycznego był...?