stat
PATRONAT

Stanisław Soyka - recital

Zapraszamy na recital Stanisława Soyki do Teatru Atelier w Sopocie.

Stanisław Soyka - śpiewak, wokalista, instrumentalista i kompozytor. Mówi się o nim "zwierzę muzyczne". Ciągle się zmienia, dużo improwizuje, a mimo to jego kompozycje można poznać już po kilku pierwszych dźwiękach. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Jest niezwykle charyzmatyczny i z łatwością podbija serca zgromadzonej publiczności. Twierdzi, że z wiekiem muzyka sprawia mu jeszcze większą radość, którą chce się dzielić ze słuchaczami. Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków.

Podczas koncertu usłyszymy pieśni do słów Agnieszki Osieckiej, Wisławy Szymborskiej, Czesława Miłosza, Leopolda Staffa, Bolesława Leśmiana a także fragmenty legendarnego zbioru 12 sonetów Wiliama Shakespeare. Wśród autorskich utworów takich jak: "Absolutnie nic", "Cud niepamięci", "Życie to krótki sen" czy "Tolerancja", nie zabraknie piosenek z ostatniego w albumu "Muzyka i słowa Stanisław Soyka".

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Urodzony w Gdyni satyryk, współtwórca teatru Bim Bom, i komentator rzeczywistości. O kim mowa?