stat

Spotkanie z Przemkiem Dębowskim

#RokLema trwa w najlepsze, dlatego zapraszamy Was na kolejne wydarzenie poświęcone mistrzowi polskiej fantastyki. Tym razem nie spotkamy się z pisarzem, wykładowcą, filmoznawcą czy literaturoznawcą. Do udziału w naszym projekcie Fantastyczna bibLEMteka zaprosiliśmy kogoś, dzięki komu książki Lema otrzymały nowe życie.

Stare przysłowie mówi, żeby nie oceniać książki po okładce, ale w tym wypadku nie ma w tym niczego złego, a nawet jest to... wskazane! W nowych Lemach (Wydawnictwo Literackie) można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

5 listopada naszym gościem będzie Przemek Dębowski grafik, wydawca, absolwent edytorstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Projektuje książki dla najważniejszych polskich wydawnictw, głównie jednak dla założonego w 2008 roku wraz z Magdą Dębowską i Małgorzatą Szczurek własnego wydawnictwa Karakter. Mieszka w Krakowie. Rozmowę z artystą poprowadzi Dagny Kurdwanowska.

Zapraszamy!

Wcześniej prosimy zgłosić chęć udziału w spotkaniu: sopoteka@mbp.sopot.pl

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Fantastyczna bibLEMteka dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jednym z oddziałów Muzeum Narodowego w Zielonej Bramie znajduje się: