• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie z Magdą i Krzysztofem Hillar

Zapraszamy do Arche Księgarni w Arche Dwór Uphagena na spotkanie autorskie z niezwykłą parą, Magdaleną i Krzysztofem Hillar, twórcami bloga rodzinazodzyskupl i autorami książki 'Po pierwsze miłość'.

gru 28

środa, godz. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Tak nasi goście opisują swój wspólny debiut literacki: 'Zależy Ci na bliskiej relacji przepełnionej pasją, namiętnością i szczęściem, trwającej całe życie? Oczywiście! Bo przecież o to chodzi, aby doświadczać prawdziwej miłości, bliskość i zrozumienia i pamiętać o sobie nawzajem, nie tylko we wszystkich wspaniałych chwilach, ale także w tych trudnych. Czy przeszłość równa się przyszłości - nie! Jeśli nawet kiedyś było źle, bez względu na wszystko warto mieć przy sobie kogoś, kto rozumie i kocha bezwarunkowo. Warto mieć kogoś kto ufa, mówi prawdę, stawia na szczerość i kogoś kto słucha, aby usłyszeć, a nie po to aby odpowiedzieć. Związki pełne pasji i miłości się buduje i tworzy. To nie spada z nieba i nie przynosi tego zając czy święty Mikołaj. Pytasz więc, jak to osiągnąć? Zasady i wskazówki, które znajdziesz w tej książce to gotowa instrukcja dzięki której prędzej czy później, możesz wylądować po drugiej stronie tęczy, gdzie na pierwszym miejscu zawsze jest miłość. Tego Ci życzymy!"

Magdalena Hillar - z zawodu tancerka, mistrzyni polski w tańcu towarzyskim. Błysnęła w programie Taniec z Gwiazdami i szalała na parkiecie przez 16 edycji. W pewnym momencie swojego życia zaliczyła rozwód. Weszła z otwartym sercem na rynek wtórny i zabrała ze sobą swojego syna Juliana. Trafiła na Niego, zakochała się i postanowiła budować związek raz jeszcze z miłością. Dziś doświadcza bycia w cudownej relacji. Jest wariatką w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Często się uśmiecha, uwielbia podróże, kocha kwiaty i wierzy w zakochane związki. Jest mamą Juliana i Amelki. Jest żoną, kochanką, przyjaciółką, influenserem w temacie bliskich relacji i komunikacji. Znaki szczególne: uśmiech, miłość do czekolady, niepowtarzalne ubrania, bałagan w szafie.

Krzysztof Hillar - z zawodu przedsiębiorca. Ekspert i autorytet w temacie komunikacji. Specjalizacja - wystąpienia biznesowe. Występuje na scenach z najlepszymi na świecie i zawsze mówi z serca do serca. W pewnym momencie swojego życia zaliczył rozwód. Wszedł na rynek wtórny z przekonaniem, że relacje są nie potrzebne, jednak w głębi serca pragnął miłości. Otworzył je i spotkał chodzącą miłość w trampkach. Nie lubi popełniać tych samych błędów i tym razem wszystko zadziałało genialnie. Miłość to jego główna wartość. Jest upierdliwy z rana. Jest tatą Amelki i najlepszym przyjacielem Juliana. Kocha szybko wracać do domu. W wolnych chwilach buduje jakiś model. Jest mężem, przyjacielem, przedsiębiorcą i zna się na ludziach. Znaki szczególne: uśmiech, ciuchy które Ona mu dobierze, dobre samochody, mnóstwo gadżetów.

W trakcie wieczoru będzie można oczywiście zakupić książkę i otrzymać dedykację. UWAGA! Wstęp jest wolny jednak liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zapisy pod numerem telefonu: (25) 644 14 64 (od poniedziałku do piątku 9:00-16:00) lub na adres e-mail eventy@arche.pl.

Informacja o biletach

Wstęp jest wolny jednak liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zapisy pod numerem telefonu: (25) 644 14 64 (od poniedziałku do piątku 9:00-16:00) lub na adres e-mail eventy@arche.pl.

Opinie

Sprawdź się

Jakiego pseudonimu używa Stefan Chwin, polski powieściopisarz, krytyk literacki, eseista, historyk literatury związany z Gdańskiem?