stat

Spotkanie z Krzysztofem Jaryczewskim

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Spotkanie z Krzysztofem Jaryczewskim 11 września 2019 r. godz. 18:00, ul. Tadeusza Kościuszki 14. Wstęp wolny!

Krzysztof Jaryczewski (ur. 21 lutego 1960 r. w Warszawie) - gitarzysta, wokalista, kompozytor i autor tekstów. W latach 1979 - 1985 był frontmanem legendarnej grupy Oddział Zamknięty. Od 1991 r. po przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi ponownie występuje jako lider zespołu Jary Band (od 1996 r. jako Jaryczewski Band), z którym nagrywa płyty i koncertuje. W 2013 r. ponownie stanął na czele Oddziału Zamkniętego (pod nazwą JARY Oddział Zamknięty), z którym w 2016 r. wydał nową płytę. Koncertuje intensywnie w kraju i za granicą.

Nagrał osiem albumów studyjnych (nie licząc składanek). Udzielał się gościnnie na płytach takich wykonawców jak Urszula, Lady Pank, Kombi, Artur Gadowski. Tłumaczył teksty Jima Morrisona na potrzeby spektaklu "Jeździec burzy".

O swojej burzliwej przeszłości, o planach na przyszłość, o tym, co go napędza i inspiruje - o tym wszystkim opowie podczas spotkania w Sopotece 11 września 2019 r.

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaki jest najstarszy przykład tkania, który można obejrzeć w Trójmieście?