stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie z Krzysztofem Jaryczewskim

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Spotkanie z Krzysztofem Jaryczewskim 11 września 2019 r. godz. 18:00, ul. Tadeusza Kościuszki 14. Wstęp wolny!

Krzysztof Jaryczewski (ur. 21 lutego 1960 r. w Warszawie) - gitarzysta, wokalista, kompozytor i autor tekstów. W latach 1979 - 1985 był frontmanem legendarnej grupy Oddział Zamknięty. Od 1991 r. po przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi ponownie występuje jako lider zespołu Jary Band (od 1996 r. jako Jaryczewski Band), z którym nagrywa płyty i koncertuje. W 2013 r. ponownie stanął na czele Oddziału Zamkniętego (pod nazwą JARY Oddział Zamknięty), z którym w 2016 r. wydał nową płytę. Koncertuje intensywnie w kraju i za granicą.

Nagrał osiem albumów studyjnych (nie licząc składanek). Udzielał się gościnnie na płytach takich wykonawców jak Urszula, Lady Pank, Kombi, Artur Gadowski. Tłumaczył teksty Jima Morrisona na potrzeby spektaklu "Jeździec burzy".

O swojej burzliwej przeszłości, o planach na przyszłość, o tym, co go napędza i inspiruje - o tym wszystkim opowie podczas spotkania w Sopotece 11 września 2019 r.

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W którym roku ukończono budowę gmachu Opery Bałtyckiej?