• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie z Joanną Mokosą-Rykalską

14 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z Joanną Mokosą-Rykalską królową gaf, ciętych ripost i życiowych katastrof!

wrz 13-15

piątek - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Wstęp wolny
lis 16

sobota, godz. 13:00 - 14:30

Gdańsk,
bilety 1 zł
Autorka bloga i bestsellera Matka siedzi z tyłu" powraca z nową książką Matki przodem"! Jeżeli dociska Was szara rzeczywistość, chcecie odpocząć od codzienności i spędzić wieczór pełen humoru, dystansu do życia, okraszony nutą ironii i sarkazmu wpadajcie do Sztuki Wyboru!

Spotkanie prowadzi Iwona Demska z Radia Gdańsk.

"Matki przodem"
Joanna, główna bohaterka jest już zmęczona życiowym szpagatem między pracą, czyli wieczną gonitwą a wysysającą ostatnią kroplę krwi kochaną rodzinką. Pewnego upojnego wieczoru Joanna wraz z szalonymi przyjaciółkami wpadają na pomysł babskiego wyjazdu do luksusowego spa w Budapeszcie. Żeby było jeszcze bardziej ekstremalnie nie zabierają ze sobą telefonów komórkowych. Choć wszystkie znaki na niebie wskazują, że Joanna nie powinna tam jechać, to po krótkich życiowych turbulencjach siedzi z dziewczynami w samolocie. Przyjaciółki na chwilę zapomniały, że ich drugie imię to tragikomedia, ale widok który zobaczyły na lotnisku szybko podziałał jak kubeł zimnej wody. A to dopiero początek.

Opinie

Sprawdź się

W którym roku zainaugurował swoją działalność Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni?