stat

Spotkanie z Afryką - Maleo Conga Show

"Spotkanie z Afryką" - warsztaty dla dzieci gry na bębnach. 
Najmłodsi poznają nie tylko dźwięk afrykańskich bębnów, ale ich znaczenie etniczne. To opowieść o Afryce i rytmach, które do dziś towarzyszą tamtejszym plemionom. Podczas spotkania dzieci dostaną przystosowane bębny, aby mogły wraz z prowadzącym nauczyć się prostych rytmów Bim bam bom. 

Zbuduj swoje miasto - warsztaty architektoniczne

6 - 27 listopada 2019, godz. 17:00 - 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny

Impro Teatralne - warsztaty

w każdy wtorek (do 25.02.2020), godz. 19:00 - 21:00

Gdańsk,
bilety 200 zł
Spotkanie z Afryką to afrykańska gorączka w rytmie bębnów.  
Niedziela godzina 13:30. - zaraz po pokazie Magicznych Baniek.
Zapraszamy dużych i małych. 

Zapraszamy do Miasta Aniołów.
www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
www.miastoaniolow.com.pl

Więcej informacji pod numerem 504 025 222
-----------------------------------------------------
Maleo Conga Show to młody, przystojny i charyzmatyczny artysta muzyczny, który grywa na 6 różnych bębnach, afrykańskich (conga, djemne, bongosy) do muzyki dj'a w klubach całej Polski . Jedenasto letnia kariera Maleo Conga przyczyniła się do wielu osiągnięć muzycznych oraz współpracy z wieloma znanymi dj'ami z kraju i zagranicy min. Dj Neewald , Dj Inox , Dj Roko , Dj Michael Pazdzberg ( Safri Duo), Dzięki tej współpracy artysta cieszy się wielkim uznaniem, które dziś zaowocowało wieloma koncertami , eventami podczas których dominuje niezwykła euforia i energia muzyczna. NAJCZĘŚCIEJ POJAWIA SIĘ ON W TAKICH KLUBACH jak Enklawa, Opera Warszawa, Klub Kosmos Koszalin, Poznań, Słupsk, Miasto Aniołów Gdańsk. Jego muzyka płynie prosto z serca jak mawia: "Kocham swoją pasję i jestem przekonany, że klubowicze kochają dźwięki bębnów wraz z muzyką djską w klubie, kiedy widzę pozytywną reakcję i euforyczny odbiór mojego show, wiem że warto było ...

Zagrany w 2009 roku koncert w suporcie z Komodo w Zielonej Górze Hity na Czasie przed TVP Eska, TVP2 spowodował jeszcze większą reklamę artysty. ŚWIETNIE GRYWA DO BITÓW MUZYKI HOUSE I JEJ ODMIAN LATINO, FUNKY, VOCAL, DEEP. MALEO CONGA SHOW TO SHOW, KTÓRE KONIECZNIE TRZEBA ZOBACZYĆ!!!!!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Czy Czarna Sala Teatru Wybrzeże im. Stanisława Hebanowskiego to inicjatywa zupełnie nowa?