stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie z Afryką - Maleo Conga Show

"Spotkanie z Afryką" - warsztaty dla dzieci gry na bębnach. 
Najmłodsi poznają nie tylko dźwięk afrykańskich bębnów, ale ich znaczenie etniczne. To opowieść o Afryce i rytmach, które do dziś towarzyszą tamtejszym plemionom. Podczas spotkania dzieci dostaną przystosowane bębny, aby mogły wraz z prowadzącym nauczyć się prostych rytmów Bim bam bom. 

sty 24

niedziela, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
bilety 59  zł
Spotkanie z Afryką to afrykańska gorączka w rytmie bębnów.  
Niedziela godzina 13:30. - zaraz po pokazie Magicznych Baniek.
Zapraszamy dużych i małych. 

Zapraszamy do Miasta Aniołów.
www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
www.miastoaniolow.com.pl

Więcej informacji pod numerem 504 025 222
-----------------------------------------------------
Maleo Conga Show to młody, przystojny i charyzmatyczny artysta muzyczny, który grywa na 6 różnych bębnach, afrykańskich (conga, djemne, bongosy) do muzyki dj'a w klubach całej Polski . Jedenasto letnia kariera Maleo Conga przyczyniła się do wielu osiągnięć muzycznych oraz współpracy z wieloma znanymi dj'ami z kraju i zagranicy min. Dj Neewald , Dj Inox , Dj Roko , Dj Michael Pazdzberg ( Safri Duo), Dzięki tej współpracy artysta cieszy się wielkim uznaniem, które dziś zaowocowało wieloma koncertami , eventami podczas których dominuje niezwykła euforia i energia muzyczna. NAJCZĘŚCIEJ POJAWIA SIĘ ON W TAKICH KLUBACH jak Enklawa, Opera Warszawa, Klub Kosmos Koszalin, Poznań, Słupsk, Miasto Aniołów Gdańsk. Jego muzyka płynie prosto z serca jak mawia: "Kocham swoją pasję i jestem przekonany, że klubowicze kochają dźwięki bębnów wraz z muzyką djską w klubie, kiedy widzę pozytywną reakcję i euforyczny odbiór mojego show, wiem że warto było ...

Zagrany w 2009 roku koncert w suporcie z Komodo w Zielonej Górze Hity na Czasie przed TVP Eska, TVP2 spowodował jeszcze większą reklamę artysty. ŚWIETNIE GRYWA DO BITÓW MUZYKI HOUSE I JEJ ODMIAN LATINO, FUNKY, VOCAL, DEEP. MALEO CONGA SHOW TO SHOW, KTÓRE KONIECZNIE TRZEBA ZOBACZYĆ!!!!!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku odbył się pierwszy pokaz "Pierścienia Nibelunga" w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane