stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie w Azji, czyli jak wyruszyć w podróż życia

Rzucił korporację, by spełniać marzenia... Ta historia zaczyna się jak wiele innych. Z tą tylko różnicą, że droga Wojtka Jurojcia nie była prosta, pojawiały się na niej zakręty i całkiem spore przepaście. Potrzeba poznawania odmiennych kultur, smaków i ludzi okazała się na szczęście silniejsza od wszelkich przeciwności losu. Wojtek Jurojć kocha Azję. Udowadnia to w swojej książce i podczas kulinarnych kameralnych wypraw (www.foodkrywcy.com) organizowanych dla tych, którzy na dalekim kontynencie chcą zejść z utartych ścieżek.

Wojtek Jurojć
Współzałożyciel firmy Foodkrywcy oraz mini bloga podróżniczego @conscious.traveler. Od dziesięciu lat jest w ruchu, zmienia miejsca zamieszkania i poznaje lokalne kultury Azji. Przez ponad pięć lat mieszkał i pracował zagranicą, w tym dwa lata w Azji. Łącznie odwiedził 50 krajów świata. Uzależniony od adrenaliny miłośnik gór, zwłaszcza Bieszczad i Himalajów. Obecnie zajmuje się rozwijaniem i promocją świadomego podróżowania i slow life w Polsce. W wolnych chwilach angażuje się w edukację dorosłych i młodzieży - opowiada o conscious travellingu (świadomych podróżach). Autor książki "Spotkania w Azji", którą będziecie mogli zakupić Yoga Pilates Studio.

Foodkrywcy | wyjazdy i wakacje kulinarne w Azji
Podróże kulinarne i wyjazdy ze smakiem: jedź na wymarzony urlop i smakuj świat pełnymi garściami! Streetfood, kursy gotowania, zwiedzanie, wakacje w Azji.
foodkrywcy.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakie miasto zdobyło tytuł Europejskiej Stolicy Kultury na 2016 rok?