• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie podróżnicze z Rafałem Zarembą

Zapraszamy na spotkanie podróżnicze z Rafałem Zarembą. Nasz gość opowie o swojej ostatniej rowerowej wyprawie do Omanu, ale nie będzie szczędził również historii z innych krańców świata. Jak sam o sobie mówi: w podróży nieustannie próbuję ustalić, czy bardziej coś gonię, czy przed czymś uciekam.

w każdy poniedziałek (do 26.09), godz. 17:30

Wstęp wolny
sie 20-21

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Rozglądasz się dookoła. Poza pustą drogą, na której się znajdujesz, jak okiem sięgnąć nie ma żadnych śladów cywilizacji. Pomarańczowe góry przywołują na myśl marsjańskie krajobrazy. Pustka, a jednak masz wrażenie, że w tej chwili masz wszystko. Przyspieszony oddech powoli się wyrównuje. Ocierasz pot i kurz ze spieczonej słońcem twarzy. Łyk wody pomaga zwilżyć wysuszone gardło i mocno popękane usta. Woda to na pustyni największy skarb. Rzut oka na mapę - do najbliższej cywilizacji ponad 100 km. Uśmiechasz się do siebie na myśl o tym, że w randce z pustynią nic ci dziś nie przeszkodzi. Z trudem wprawiasz w ruch obciążony do granic rower i sprawdzasz, czy pustka za zakrętem jest równie urzekająca.
 
Opowiem Wam dlaczego szum opon i wiatru to dla mnie najpiękniejsza muzyka. Co powoduje, że wsiadam na rower i jadę przed siebie na spotkanie z własnymi myślami, kolejną przygodą, kolejnym nieznajomym. Ale nie będzie tylko romantycznie. Będzie o krwi, pocie, łzach i sztucznych wąsach. Nie jestem podróżnikiem, jestem ziomkiem z Wrzeszcza. Odwiedziłem ponad 60 krajów, z czego ok. 20 na rowerze. Na podróże poświęcam wszystkie wolne chwile i środki. W prezentacji skoncentruje się głównie na ostatniej podróży rowerowej do Omanu.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Sztukę o początkach Gdyni napisał znany trójmiejski pisarz. Jaki?