stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie autorskie z Michałem Milką i Dorotą Bielską

  • czwartek, 17 czerwca, godz. 18:00
  • Lokalizacja
    Online

Michał Milka to człowiek niezwykły - jest artystą, urzędnikiem, podróżnikiem, laureatem nagrody "Człowiek bez barier", gwiazdą telewizji i... ma Zespół Downa. Jest również, z Dorotą Bielską, współautorem autobiografii "Łączę światy". W związku z premierą książki zapraszamy Was na spotkanie autorskie, które odbędzie się 17 czerwca 2021r. Będzie można je obejrzeć na naszym fanpage'u.

Relacja z imprezy

sie 13

piątek, godz. 17:00 - 18:00

Gdańsk, Zdrojowa 2
Wstęp wolny

3 - 17 września 2021, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Michał Milka na co dzień zajmuje się pracą biurową w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Jest pierwszą osobą z Zespołem Downa zatrudnioną w magistracie. Przełożeni chwalą go jako sumiennego i wprowadzającego pozytywne emocje pracownika. Od tej strony poznali go też widzowie programu "Down the road. Zespół w trasie". Podczas zagranicznych podróży, wspólnie z Przemkiem Kossakowskim i pięcioma innymi młodymi osobami z Zespołem Downa, obalali stereotypy o swojej niezaradności i niesamodzielności.

Wrażenia, przemyślenia i emocje towarzyszące życiowym doświadczeniom oraz codzienności Michała Milki spisała w rozmowie z nim Dorota Bielska, jego przyjaciółka i menadżerka. W książce "Michał Milka. Łączę światy" zawarte są również wspomnienia bliskich Michała.

Przekraczając ograniczenia zyskujemy dużo więcej, czego dowodem jest także Michał.
Spotkanie autorskie transmitowane będzie na kanałach społecznościowych gdańskiej biblioteki. Z Czytelni WiMBP Gdańsk poprowadzi je Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz, dziennikarka i prezenterka telewizji TVN, zajmująca się tematyką lifestyle'ową.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie grą na saksofonie debiutował trójmiejski jazzman Przemek Dyakowski?