• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie autorskie z Kazimierzem Jaśkiewiczem

W niedzielne majowe popołudnie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Kazimierzem Jaśkiewiczem, autorem książki "Uwikłany", którą możecie kupić w naszej Arche Księgarni.

w każdy czwartek (do 17.11), godz. 18:00

Wstęp wolny
wrz 29

czwartek, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Kazimierz Jaśkiewicz to ekonomista, krajoznawca, miłośnik muzyki, literatury i sztuki. Erudyta i przemiły człowiek. W 2021 roku zadebiutował powieścią "Uwikłany".

Podczas wieczoru autorskiego będzie można kupić książkę z dedykacją, a także wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez autora (szczegóły wkrótce!).

Po spotkaniu autorskim zapraszamy na zwiedzanie Dworu Uphagena z przewodnikiem.

"Koniec lat dziewięćdziesiątych. W Polsce szybko dojrzewa kapitalizm. To fantastyczny czas dla biznesowych odkryć, dla gwałtownych zmian i dla niezwykłych karier. Oraz dla przekrętów. Niespełna 30-letni Jan Sawicki robi nieoczekiwaną i błyskawiczną karierę w dużym regionalnym banku. Jest pracowity, samodzielny, bystry i ambitny, więc pnie się w górę. Czy tylko dlatego? Z wolna nad bohaterem gromadzą się ciemne chmury. Prosta i przewidywalna droga nagle wije się i plącze. Coraz bardziej dramatyczne wydarzenia wprowadzają swoje okrutne reguły. To, co było przyjazne, teraz staje się wrogie. Może nie wszystko, ale A i życie osobiste bohatera skręca gdzieś na dziwne rozstaje. Sawicki wpada w korkociąg bolesnych doświadczeń, a strach staje się nieodłącznym towarzyszem jego kolejnych poczynań... Zawodowe dojrzewanie bohatera obserwujemy w barwnej scenerii korporacyjnych i bankowych rytuałów. Wraz z rozwojem akcji poznajemy malownicze otoczenie bohatera: jego rodzinę, licznych współpracowników, charakterystycznych klientów banku i wreszcie jego narzeczoną Julię Bławat wraz z jej oryginalną rodziną i znajomymi. Czy rozrzucone puzzle dadzą się poskładać? Czy uda się uciec przed złym losem? Czy finał tej przygody będzie dla Sawickiego metą czy startem?"

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Nestor trójmiejskich scen, Ryszard Ronczewski, obchodził w 2010 roku w Sopocie okrągły jubileusz pracy twórczej. Który?

 

Najczęściej czytane