Wydarzenie

Spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 października 2017 (sobota)
godzina:
18:00
miejsce:

Sopoteka  mapa

adres:
Sopot, Tadeusza Kościuszki 14 (Sopot Centrum, II piętro)
bilety:
wstęp wolny

Biblioteka Sopocka i Sopoteka serdecznie zapraszają na spotkanie z Elżbietą Cherezińską, teatrolożką i pisarką specjalizującą się w powieści historycznej.Elżbieta Cherezińska zadebiutowała książką "Z jednej strony, z drugiej strony" napisaną wspólnie z jej bohaterem, byłym ambasadorem Izraela w Polsce, Szewachem Weissem. Kolejna pozycja w jej dorobku to książka "Byłam sekretarką Rumkowskiego. Dzienniki Etki Daum" - opowieść o łódzkim getcie napisana na podstawie cudem ocalałych pamiętników.

Sławę, uznanie i stałe miejsce na polskim rynku wydawniczym przyniosła Cherezińskiej saga "Północna droga" - czterotomowa opowieść o Skandynawii epoki wikingów, a pozycję autorki wśród polskich pisarzy utwierdziła "Gra w kości" oraz bestsellerowy cykl "Odrodzone królestwo" poświęcony historii Polski z czasów rozbicia dzielnicowego. Elżbieta Cherezińska napisała także powieść "Legion" opowiadajacą historię Brygady Świętokrzyskiej. Podczas rozmowy z Romanem Wojciechowskim pisarka na pewno zdradzi nam skąd wzięło jej zamiłowanie do historii i nad czym obecnie pracuje. Sami widzicie, że na tym spotkaniu po prostu nie może Was zabraknąć. Zjawcie się koniecznie!
Promocja monografii Józefa Wilkonia z udziałem artysty

23 października 2017 (poniedziałek) godz. 17:00

Gdańsk,
wystawy, spotkania
Wstęp wolny
Spotkanie z Arlette Cousture

28 października 2017 (sobota) godz. 17:00

wystawy, spotkania
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie (19)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.