stat

Spotkanie autorskie z Dorotą Karaś i Markiem Sterlingowem

Kobieta legenda i niezwykle dociekliwa dziennikarska para, czyli kolejne spotkanie z cyklu Hergrafie. Tym razem będziemy rozmawiać z Dorotą Karaś i Markiem Sterlingowem- autorami książki "Walentynowicz. Anna szuka raju". Spotkanie poprowadzi Marek Spichalski.

8 - 31 października 2020, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
UWAGA ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o zapisy pod adresem: ksiegarniasztukawyboru@gmail.com

Dorota Karaś- dziennikarka "Gazety Wyborczej Trójmiasto", współpracuje z "Dużym Formatem" i "Wysokimi Obcasami". Autorka książki Szafa, czajnik, obwodnica. Rozmowy z obcokrajowcami" i Cybulski. Podwójne salto."

Marek Sterlingow-dziennikarz przez lata związany z redakcją Gazety Wyborczej w Gdańsku. Były korespondent wojenny w Afganistanie, a następnie szef wydawców portalu Gazeta.pl. Pracował w Radiu Gdańsk. Pisał m.in. do Przekroju, Forbesa i Polityki. Redaktor naczelny magazynu Pomorskie. Współautor Narodzin Solidarności. Kronik sierpniowych."

Cykl spotkań "Hergrafie" jest dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu: Partnerstwo dla książki" 2020

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile lat istniała Sopocka Scena Off de BICZ?

 

Najczęściej czytane