stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Spotkania z książką: Antoine de Paris

Spotkanie z Martą Orzeszyną, znawczynią literatury i kultury francuskiej, autorką biografii znanego na całym świecie geniusza fryzjerstwa, wizjonera mody i wielkiego artysty pochodzącego z Sieradza Antoniego Cierplikowskiego. Przez ponad 70 lat lansował trendy i zaskakiwał swoim talentem. Do grona jego klientek należały m.in.: Mata Hari, Josephine Baker, Bette Davis, Brigitte Bardot i Eleanor Roosevelt.

W swojej książce "Antoine de Paris" opartej
na najnowszych badaniach autorka odsłania kulisy życia prywatnego Antoine'a, opisuje jego oszałamiającą karierę, niezwykłe bogactwo, a wreszcie zaskakujący koniec burzliwego życia.

Wstęp wolny.

--
Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Na Darze Pomorza można było zobaczyć spektakl: