• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkania dla trójmiejskich Amazonek w Muzeum Gdańska

"Amazonki w Muzeum" to cykl nieodpłatnych spotkań w oddziałach samorządowej instytucji kultury. Nowy program adresowany jest do mieszkanek Gdańska, Gdyni i Sopotu. Aby skorzystać z oferty wystarczy zarezerwować miejsce. W wydarzeniach organizowanych w każdą ostatnią środę miesiąca mogą wziąć udział również Ukrainki mieszkające w Trójmieście.

mar 25

sobota, godz. 14:00 - 15:30

bilety 8 zł
ulgowy 5 zł
mar 29

środa, godz. 12:00 - 13:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Program Amazonki w Muzeum adresowany do mieszkanek oraz klubów Amazonek z obszaru Trójmiasta. Półtoragodzinne zajęcia dobywać się będą w każdą ostatnią środę danego miesiąca o godzinie 12.00 w wyznaczonych oddziałach Muzeum Gdańska. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 26 października w Domu Uphagena. Niestety wszystkie miejsca są już zarezerwowane, ale warto pomyśleć o kolejnych terminach. 30 listopada uczestniczki zwiedzą Ratusz Głównego Miasta, zaś 28 grudnia 2022 roku zaplanowano odwiedziny Dworu Artusa. Harmonogram na 2023 rok zostanie ogłoszony w grudniu na stronie internetowej Muzeum Gdańska.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem m.kryger@muzeumgdansk.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Tłumaczenie spotkań na język ukraiński będzie możliwe na podstawie zgłoszeń od uczestniczek.

Informacja o biletach

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem m.kryger@muzeumgdansk.pl

Opinie

Sprawdź się

W jakim okresie obecna główna jednostka Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, czyli Ratusz Głównego Miasta, spełniał funkcję siedziby władz Gdańska?

 

Najczęściej czytane