Impreza już się odbyła
PATRONAT

Spektakl ŻycieNie

Akademia Artystyczna to centrum wszechstronnego kształcenia artystycznego, tanecznego i ruchowego mieszczące się w przestronnym, czteropiętrowym budynku przy Alei Grunwaldzkiej, w samym sercu Trójmiasta. Pierwsze w Polsce Centrum, gdzie w jednym miejscu odbywają się profesjonalne zajęcia z aktorstwa, wokalu, wszystkich rodzajów tańca, akrobatyki, gimnastyki, pole dance'u, fitness'u, malarstwa, rzeźbiarstwa, mody, projektowania i szycia, fotografii, filmowania, brydża, sztuk walki i wielu, wielu innych.

wrz 5

sobota, godz. 16.30

bilety 50-100 zł
paź 13

wtorek, godz. 19:00

bilety 100-120 zł
Kup bilet
DOM ARTYSTYCZNY, a w nim kadra 30 młodych zawodowców, 8 sal, ponad 50 zajęć do wyboru!

Akademia Artystyczna jest miejscem stworzonym z myślą o wszystkich osobach, które sztukę już pokochały lub dopiero rozpoczynają z nią swoją przygodę. W murach Akademii odnajdą się również ci, którzy w natłoku codziennych zajęć chcą jedynie popracować nad swoją sylwetką lub poprawić kondycję fizyczną. Akademia jest miejscem przyjaznym rodzinom. Grafik zajęć skonstruowany jest tak, aby rodzice oraz opiekunowie, przyprowadzający na zajęcia swoje pociechy, mogli osobiście wziąć udział w oferowanych lekcjach oraz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, jednocześnie spędzając czas z dziećmi.

W Akademii istnieją młodzieżowe GRUPY ZAWODOWE. Nabór do poszczególnych grup odbywa się poprzez wcześniej ogłoszoną audycję. Oprócz zajęć profilowanych, młodzi ludzie należący do grup zawodowych, mogą uczestniczyć we wszystkich zajęciach widniejących w grafiku. Celem kształcenia grup jest rozwój, a wynikiem przygotowanie pokazów eventowych, koncertów oraz tworzenie spektakli zarówno na skalę krajową, jak i międzynarodową.

Akademia zapewnia kompletne przygotowanie artystyczne dzieci i młodzieży, chcących kontynuować naukę na kierunkach artystycznych oferowanych przez szkoły publiczne i prywatne.

Dzięki precyzyjnie dobranej kadrze, która czynnie pracuje zarówno na scenie, w teatrze, jak i wykłada na Akademiach, młodzi ludzie mają możliwość poszerzania swoich pasji oraz właściwego przygotowania się do egzaminów wstępnych do szkół wyższych.

Instruktorzy Akademii Artystycznej poprzez swoją pracę oraz postawę dzielą się swoją pasją oraz przekazują dobre wartości. Kadra Akademii Artystycznej nieustannie pracuje także nad ciągłym samorozwojem, tworzy spektakle, bierze udział w licznych wydarzeniach, dzieląc się miłością do sztuki z najbliższym otoczeniem. "BO LUSTREM KAŻDEJ SZTUKI SĄ OCZY DRUGIEGO CZŁOWIEK"

jazz, balet, street dance, popping, taniec współczesny, gimnastykę artystyczną oraz breaking. W spektaklu biorą udział mistrzowie w swoich dziedzinach, wybitne jednostki znane i cenione, w jakże różnych środowiskach, które zainteresują szerokie spektrum publiczności.

Świat dużych i małych firm, zorientowany na walkę
o byt, stabilizację i samodzielność młodych, nie jest nikomu
obcy. Desperacja. Pętla, stworzona z coraz szybciej
pędzącego błędnego koła mamony, zaciskająca się na szyi
człowieka. Wariujący świat zabijający indywidualność,
wyobraźnię, wolność. Wciągnięcie w schematy.
TAK powinno wyglądać życie, czy tak
NIE powinno wyglądać ŻYCIE?
Jakie macie ŻYCZENIE?

Spektakl skonstruowany jest tak, aby koneserzy sztuki teatralnej i tanecznej mogli znaleźć prawdę ukazaną w ruchu na najwyższym poziomie, filozofię i koncepty. Osoby nie związane na co dzień z tego typu dziedziną sztuki
również będą się świetnie bawić
Koncept, reżyseria: Magdalena Gabriel

Choreografia, taniec: Magdalena Gabriel, Maciej 'Sheva' Mołdoch, Joanna Narolska, Sebastian Młynarkiewicz, Angelika 'Angie' Paradowska, Paweł 'Szaps' Chałubowicz wraz z najzdolniejszymi tancerzami z grup zawodowych Akademii Artystycznej.

Muzyka: Artur Sekura Śpiew: Marta Szotyńska, Maciej 'Sheva' Mołdoch

Czas spektaklu: 45 min
Spektakl i impreza 26.06.2016r odbywa się w ramach współpracy z Międzynarodowymi zawodami tanecznymi Infinite Force 2016, odbywającymi się w Teatrze Szekspirowskim.

DATA:
20.06.2016 godz.10:00 i 12:00 PRZEDPREMIERA
26.06.2016 godz.13:00 PREMIERA, po której serdecznie zapraszamy na piknik z JAM'em TANECZNYM, który odbędzie się w ogródku Starego Maneżu
MIEJSCE: Stary Maneż

Aktorzy/tancerze:
Magdalena Gabriel

Magda swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat w Kaliningradzkiej Szkole Baletowej. Od 12 roku życia tańczyła w przeróżnych projektach zagranicznych i spektaklach m.in. występowała w Teatrze Národní divadlo (Czechy), J.G Tajovskehovo Zwolene (Słowacja), 3/4 Lietuvos Nationalinis Operos Ir Baleto Teatras(Litwa).

Właścicielka Akademii Artystycznej, założycielka Kolektywu Aka Artyst. Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktorskie z tańca jazzowego. Dodatkowo jest instruktorem rekreacji ruchowej- fitness, nowoczesne formy gimnastyki. Ukończyła kurs instruktorski hip hop. Jako instruktor, trener i choreograf pracuje od 10 lat. Stworzyła koncept i choreografie do spektakli:' TWO WORDS', 'Poruszenie', 'Rewers, czyli sztuka moja', '!Bang!, 'Oliver Twist.

Maciej 'Sheva' Mołdoch
Finalista 8 edycji programu Mam Talent i 3 edycji Got To Dance. Instruktor, związany z kulturą hip hop od 16 lat, jeden z najlepszych Popperów na świecie. Tancerz poppingu od 2009r. Dziś jeździ za granicę reprezentując Polskę w całej Europie. Sheva, uczy na stałe w Akademii Artystycznej, a w ciągu jednego roku odwiedza około 50 miejsc, do których jest zapraszany sędziować zawody, prowadzić warsztaty, obozy.

Joanna Narolska
Od 6 roku profesjonalnie związana z gimnastyką artystyczna. Wieloletnia zawodniczka Kadry Narodowej, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. Reprezentantka kraju podczas Mistrzostw Europy i Świata. Trener gimnastyki artystycznej od 5 lat. Od trzech lat silnie związana z teatrem tańca.

Sebastian Młynarkiewicz
Energetyczna bomba z pasją, Mistrz Polski w sporcie sylwetkowym. Jako jeden z pierwszy w Polsce rozpoczął trenowanie XMA nazywane potocznie trickingiem. Trener i mistrz akrobatyki. Absolwent AWFiS w Gdańsku na specjalizacji gimnastyka sportowa, profesjonalny instruktor gimnastyki sportowej. Współpracował z Akrobatycznymi Teatrami Tańca m.in. Mira Art.

Angelika Paradowska
Tancerka i choreograf. Wielokrotna Mistrzyni Polski w gimnastyce artystycznej oraz reprezentantka kraju na Mistrzostwach Europy i Świata. Na teatralnej scenie zadebiutowała z kolektywem tanecznym "DzikiStyl Company".

Obecnie współpracuje z Warszawską Operą Kameralną, Teatrem Syrena w Warszawie oraz Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Brała udział m.in. w takich spektaklach jak: "Nie-Boska Komedia" w reżyserii Adama Nalepy, "Operetka" w reżyserii Jerzego Lacha, "Hallo Szpicbródka", "Bracia Dalcz i s'ka" oraz "Kariera Nikodema Dyzmy" w reżyserii Wojtka Kościelniaka.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Bilet ulgowy
    20 zł
ULGOWY 20 ZŁ, NORMALNY 30 ZŁ
Dla grup zorganizowanych powyżej 20 os. ULGOWY 17 ZŁ, NORMALNY 27 ZŁ
Dla uczestników imprezy Infinite Force 2016, którzy posiadają opaskę wydarzenia ULGOWY 10 ZŁ,
NORMALNY 20 ZŁ(-50 % od ceny regularnej).
KONIECZNA REZERWACJA: rezerwacja@akademiaartystyczna.com / tel. 797 125 216

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Z jakiego języka pochodzi drugi człon nazwy teatru tańca - Teatr Amareya?