stat
Impreza już się odbyła

Spektakl Patryk K. Krzysztofa Grabowskiego

PATRYK K." Uteatralizowana wersja coraz bardziej popularnego w Polsce "stand-up comedy". "Polska jest piłkarską potęgą świata, a papież zawsze jest Polakiem..." Jest to próba wytyczenia i zatarcia granicy między tym, co śmieszne a tym, co tragiczne. Błahe a poważne. Istotne a nieistotne. Wszystko to przykryte opowieścią Patryka, który bez skrępowania mówi o sobie, o swojej rodzinie, swoim życiu seksualnym bądź jego braku. To autobiograficzna opowieść z pozoru normalnego człowieka, w której rodzi się czy też odsłania dewiant.

gru 2

środa, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 44,90 zł
przedsprzedaż 34,90 - 39,40 zł
PRASA: "Grabowski zbudował swój spektakl Patryk K. z fragmentów trzech powieści Jerzego Pilcha - i zrobił to, a następnie zagrał, znakomicie. Spowiedź zakompleksionego, neurotycznego, stłamszonego przez ojca młodego mężczyzny, który nie potrafi odnaleźć się ani w łóżku kobiety ani poza nim, znalazła też uznanie u widzów, którzy Grabowskiego oklaskiwali najdłużej."
Mariusz Urbanek "Podwójny jubileusz" Odra styczeń 2012

"Patryk K. to człowiek, którego widz lubi. Dlaczego? Mówi zabawnie, opowiada barwnie, odpowiednio moduluje głos, dobrze wygląda. I jeszcze przed spektaklem brata się z widownią. Ale nie tylko dlatego. Lubimy go głównie przez to, że mu się nie udaje. W życiu mu nie wychodzi. Ot, taki naród. Łatwiej takiej osobie współczuć. Łatwiej czuć się od niej lepszym.(...) Grabowski za sprawą Patryka przekazuje dużo prawdy o mężczyznach. Prawdy niewygodnej, jednak w wielu przypadkach znajdującej odbicie w życiu."

Urszula Krutul "Teatralny portret rodzącego się dewianta" Kurier Poranny 29.02.2012 Nagrody: - Główna Nagroda, Ogólnopolski Festiwal Teatrów Jednego Aktora (OFTJA), Wrocław - honorowe wyróżnienie, II Ogólnopolski Festiwal Monodramu "Monoblok", Gdańsk - finalista, 10. Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego, Warszawa bilety: przedsprzedaż - 15 zł, w dniu spektaklu - 20 zł. Ograniczona liczba miejsc (ok. 40) więc zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 796 277 628

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który znany polski pisarz zamieszkał niedawno w Brzeźnie?