stat
Impreza już się odbyła

Spadkobiercy Sherlocka Holmesa, czyli fakty i mity o pracy profilera - Sopockie Kółko Psychologiczne

Podczas spotkań uczniowie uczą się podstaw współczesnej psychologii oraz poznają szeroki zakres jej zastosowań. Uzyskują wiedzę na temat eksperymentów psychologicznych, emocji, radzenia sobie ze stresem i innych, przydatnych umiejętności. Dzięki warsztatowej formie zajęć, uczestnicy mają możliwość sprawdzenia nabytej wiedzy teoretycznej w praktyce.

kwi 4

sobota, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 60 zł
kwi 19

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Oferta skierowana jest do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.

Kolejne spotkanie odbędzie się 9 stycznia 2020 r. i poświęcone będzie mitom i faktom związanym z pracą profilera.

Spadkobiercy Sherlocka Holmesa, czyli fakty i mity o pracy profilera
Termin: 9 stycznia 2020 r., godz. 17.00, sala 0.5

Samotny wilk, outsider, psychopata, elegant w garniturze. Najnowszy sprzęt, natychmiastowe analizy i pościgi za seryjnymi mordercami. Seriale, książki i filmy wypaczają obraz pracy profilera. Jeśli fascynuje cię tajemniczy świat zbrodni i chcesz dowiedzieć się, jak wygląda w rzeczywistości praca profilera, warto przyjść na spotkanie i posłuchać, czym prawda różni się od fikcji.

Prowadząca
mgr Anna Bieszk - psycholog kliniczny, związana z Kołem Naukowym Psychologii Śledczej działającym przy Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Certyfikowany trener biznesu z 4-letnim doświadczeniem w obszarze realizacji szkoleń miękkich. Zawodowo związana z obszarem HR. Na co dzień pasjonatka kontaktu z ludźmi, otwarta na pozyskiwanie młodych talentów i realizująca się w tematyce szkoleniowej. Miłośniczka psychologii śledczej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie. Obowiązują zapisy indywidualne.

Zapraszamy serdecznie do udziału! 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Dwa spektakle Teatru Wybrzeże zarejestrowała Telewizja Polska w ostatnich kilku latach i wyemitowała w TVP Kultura. Jakie?