• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Spacer rysunkowy "Pocztówki z Wrzeszcza"

Lubisz Wrzeszcz, a przy tym masz ochotę trochę porysować, spędzić miło czas w wakacje i poznać swoich sąsiadów?

lip 16

sobota, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 19 zł
ulgowy 10 zł
wrz 3

sobota, godz. 11:00

Gdańsk, Plac Wybickiego przy...
bilety 19 zł
ulgowy 10 zł
Zapraszamy na spacer rysunkowy po Wrzeszczu!

W tym roku wymyśliwszy projekt "Pocztówki z Wrzeszcza". O co nam chodzi? Tęskniliśmy za spacerem rysunkowym i możliwością spokojnie porysować i odpocząć w towarzystwie swoich sąsiadów, ale tym razem nie pozwolimy żeby piekę prace, stworzone w trakcie spotkań, zostały położone "w stół" albo zapomniane na ławeczkach.

Nie! Tym razem pod koniec naszych spacerów każdy chętny może udostępnić swój rysunek dla umieszczenia go na pocztówce z Wrzeszcza! Jakie to będzie wspaniałe - stać twórcom pocztówek z obrazkami ulubionych miejsc we Wrzeszczu!

Zapraszamy wszystkich - niezależnie czy jesteś na początku przygody z rysowaniem, czy rysujesz regularnie. Nie ma znaczenia ile masz lat, czy chcesz przyjść z koleżanką, dziadkiem, ciocią czy z wnuczką liczy się twój zapał i chęci!

Dla osób chętnych będą jeszcze oferowany warsztaty z różnych technik rysowania! Również jest możliwość spacery z przewodnikiem po Wrzeszczu!!

Dzięki rysunkowi przelewamy na papier nasze unikalne doświadczenie w danym miejscu, zapisujemy nasze wspomnienie z Wrzeszcza.

Jesteśmy otwarci na każdego, dlatego twoje prace nie muszą być idealne, są twoją twórcze ekspresją i nie będą krytykowane czy oceniane.

Zachęcamy, by osoby, które już rysują zabrały własne ulubione materiały, które łatwo transportować z miejsca na miejsce (przykładowo mazaki, akwarele z woda, twardszą podkładkę pod papier). Osoby, które dopiero zaczynają rysować, znajdą u nas podstawowe materiały na start (papier/ołówki/cienkopisy). Ponieważ będziemy rysować w przestrzeni publicznej, gdzie nie zawsze jest dużo ławek, warto zabrać ze sobą coś co umożliwi siedzenie na ulicy np. krzesełko wędkarskie, małą matę kempingowa, a może po prostu kawałek grubszej tektury.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapisy pod adresem: olga.shevtsova@ab.org.pl

Spotykamy się o godzinie 11:00 w Cafe Albert, bierzemy materiały, kto potrzebuje i ruszamy w drogę!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pomysłodawcą Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA jest...?