• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Spacer dla rodzin z dziećmi od 6 lat | Podróże Małe i Duże Kierunek: oddech

Spacer dla rodzin z dziećmi od 6 lat. Morze - mamy je w Trójmieście na co dzień, więc często zapominamy, jakie to bogactwo. Tym razem użyjemy wszystkich zmysłów i popatrzymy na nie jak artyści - co nas w nim poruszy, co zainspiruje? Warsztaty z cyklu #podróżemałeiduże towarzyszą sezonowi pod tym samym hasłem.

Wstęp bezpłatny, formularz zgłoszenia będzie dostępny na dwa tygodnie przed wydarzeniem. Punkt wyjścia będzie podany w formularzu zgłoszenia.

Czy można podróżować, nie ruszając się z miejsca? I czy taka podróż może być tak samo ciekawa i inspirująca jak prawdziwa? Przekonajcie się podczas twórczych warsztatów rodzinnych towarzyszących sezonowi pod hasłem #podróżemałeiduże Od lutego do czerwca pedagodzy teatru zabiorą uczestników w podróże wokół najnowszych spektakli - a warsztaty odbędą się nie tylko w teatrze, ale też nad morzem i w lesie!

Sezon 2022-2023 w Teatrze Miniatura upływa pod hasłem #podróżemałeiduże - tematykę podróży w rozmaitych znaczeniach i odcieniach poruszają wszystkie premiery tego sezonu: "Przypływ", "Zmień się!", "Atlas wysp odległych" i "Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi". Pedagodzy teatru z Pracowni Teatralnych Inspiracji Miniatury postanowili zaproponować rodzinom z dziećmi 6+ możliwość pogłębionych podróży wokół wybranych spektakli teatru, aby razem z nimi stworzyć Mapę Teatralnych Inspiracji. W sumie odbędzie się 7 warsztatów, a każdy z nich to inny kierunek podróży. Tak jak podczas każdej podróży uczestnicy będą lepiej poznawać samych siebie, siebie nawzajem i świat dookoła i na pewno wrócą z bagażem niezapomnianych odkryć i przeżyć.

Uczestnictwo w każdym warsztacie to też okazja do zdobycia pieczątki podróżnika, a każdy, kto uzbiera co najmniej 4 pieczątki, otrzyma małą teatralną niespodziankę.

Opinie

Sprawdź się

W którym polskim mieście oficjalnie zainaugurowano obchody polskiej prezydencji w Unii Europejskiej w 2011 roku?