stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Soyka Śpiewa Niemena (5 opinii)

Stanisław Soyka - śpiewak, instrumentalista, kompozytor - już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.

Relacja z imprezy

wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 20.00

Sala Koncertowa PFK Sopot, Grand Pavillion w Radisson...
bilety 90 - 120 zł
gru 1

środa, godz. 19:00

bilety 100 zł
Kup bilet
Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i ...nie tylko.

jazz - koncerty w Trójmieście


Podczas koncertu promującego płytę "W Hołdzie Mistrzowi LIVE" można będzie usłyszeć klasyki Czesława Niemena takie jak: "Dziwny jest ten świat", "Stoję w oknie", "Jeszcze sen", "Jednego serca", "Nim przyjdzie wiosna" lub "Moja Ojczyzna".

Stanisław Soyka potraktował tę płytę jak hołd złożony wielkiemu Artyście, jednocześnie też jako źródło inspiracji. W rezultacie przy zachowaniu w części aranżacji oryginalnych, pokusił się też o ich zmianę wedle własnej wizji. Nie ma tu jednak nadużyć, są za to utwory nowocześnie brzmiące i profesjonalnie zagrane.

Tym razem z zespołem o nazwie SOYKA KOLEKTYW. Towarzyszyć mu będą Przemek Greger na gitarze elektrycznej i akustycznej. Marcin Lamch na kontrabasie, Zbyszek Uhuru Brysiak na instrumentach perkusyjnych, syn Kuba na perkusji, Antoni Gralak na trąbce, Aleksander Korecki na saksofonie oraz gość specjalny Tomasz Jaśkiewicz. SOYKA KOLEKTYW stanowi bogatą i niebywale ciekawą paletę kolorystyczną a jazzowe temperamenty i kompetencje wyzwalają podczas nagrań i w czasie koncertów tę unikalną moc muzyki improwizowanej.


Warto wybrać się na koncert Soyki bo to zupełne tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdzie a przekonacie się o tym osobiście.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  60, 70, 80 zł
Bilety do nabycia w Tawernie obok klubu Pokład, Salonie muzycznym Puls w Centrum Gemini sieci sklepów Empik oraz na stronach www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

Bilety w cenie:
60 pln (do 31.01)
70 pln (do 20.02)
80 pln w dniu koncertu.

Opinie (5)

 • Sojka na problemy ze snem.... (2)

  Pamiętam jak robił support w stoczni przed Jean-Michel Jarre. Facet ma taki talent że, potrafił by uśpić dziecko z ADHD które wypiło 3 red bulle ;)

  • 4 17

  • Ręce opadają

   Ręce opadają jak się czyta komentarze takich ignorantów... żal...

   • 6 1

  • zgadzam się

   ma talent a jego muzyka jest niesamowicie kojąca, wprowadza w taki stan, że człowiek odpływa...bardzo trafnie to ujęłaś

   • 2 0

 • Soyka

  Staszek jest jeden jedyny niepowtarzalny nawet jak gra Niemena.

  • 10 0

 • 20 luty?

  Coraz częściej widać na plakatach dużych, ważnych imprez- 20 luty, 30 marzec, 14 kwiecień- proszę Państwa- 20 (jakiego miesiąca?) lutego. Nie kaleczmy języka polskiego przy okazji promowania kultury naszego pięknego kraju...

  • 16 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Ze spektaklem "Brzydkie kaczątko" Teatr Miniatura poleciał za granicę. Na Harmony World Puppet Carnival uznano go za najlepszy zespół teatru lalkowego. W jakim mieście został wystawiony?