Spektakl

Sopot! Sopot! Improwizowana komedia muzyczna

Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
miejsce:

Sala Koncertowa PFK

adres:
Sopot, Stanisława moniuszki 12
ocena:

oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5

3.9 / 5 (11 głosów)

Teatr Impro Sopot to swoiste perpetuum mobile, w którym od ponad dwóch lat pozytywna energia widowni i zawodowych aktorów wzajemnie się napędzają.Sopot! Sopot! Improwizowana komedia muzyczna to dzieło, które powstaje z udziałem publiczności.
Inspiracją tej niepowtarzalnej, bo improwizowanej, komedii muzycznej jest sugestia widowni. Tutaj wszystko może się zdarzyć, na dodatek śpiewająco. To publiczność zdecyduje jaki tytuł nosić będzie spektakl, a zawodowi aktorzy i muzycy stworzą na jej oczach wapniały spektakl przeplatany profesjonalnymi piosenkami.

Czy tym razem rozśmieszą, czy wzruszą do łez? Sprawdź! Stwórz musical razem z nami!

Inicjatorami przedsięwzięcia jest tygodnik ANGORA i Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Od stycznia 2015 roku różnorodne spektakle Zespołu zobaczyło ponad 28 000 osób, w Sopocie ponad 5 500. Występowali na deskach Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi, Teatru STU w Krakowie oraz Teatru Komedia w Warszawie.

W jego skład wchodzą: Katarzyna Chmara, Jolanta Jackowska, Aleksandra Lilu Agaciak, Agata Myśliwiec-Grząślewicz, Magdalena Prochasek-Jakubowska, Kamila Salwerowicz, Piotr Gawron-Jedlikowski, Jan Jakubowski, Michał Kruk, Konrad Michalak, Wojtek Oleksiewicz, Piotr Rogucki, Jacek Stefanik, Zorak oraz muzycy: Sławomir Badowski, Sławomir Bartkiewicz, Radek Bolewski, Marek Fedor i Adam Wojtasik.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Etruski lew wykonany z bursztynu jest jednym z cenniejszych eksponatów muzeum...?