• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Sonnambulo

teatr uliczny
wystawia:
Plama
10
6 ocen
Theater Titanick (Niemcy)
Sonnambulo

"Sonnambulo" oznacza lunatyka. Gdy widzowie zostają skonfrontowani ze światem snów stworzonym przez teatr Titanick, czują się tak, jakby lunatykowali. Inspirowane średniowiecznymi wyobrażeniami życia pozagrobowego, które zostały przedstawione na obrazach Hieronima Boscha, silnie oddziałujące na widza sceny pojawiają się i znikają w ciemności, zabierając publiczność w podróż do tajemniczego snu.

W poetycznej scenerii rozmaite żywe obrazy stają się miejscem tajemniczych fantazji. Trudno odróżnić pozory od rzeczywistości. Park staje się miejscem pełnym sytuacji zarówno magicznych i malowniczych, jak i groteskowych. W pięknie tkwi brzydota, w nadziei strach. Jak we śnie, niczego nie da się wytłumaczyć, wszystko jest irracjonalne. Widzowie wchodzą głębiej i głębiej do świata fantazji, wyruszając w podróż przez swój lęk i swoją nadzieję.

Spektakl wspierany przez Ministerstwo ds. Rodziny, Dzieci, Młodzieży, Kultury i Sportu Północnej Nadrenii-Westfalii w Niemczech.

Recenzja Trojmiasto.pl

Feta na przekór pogodzie Feta na przekór pogodzie

Feta na przekór pogodzie (33 opinie)

Trwa Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA. To już niemal tradycja, że imprezie...

11 lipca 2015

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery