• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Sonia Bohosiewicz | 10 sekretów Marilyn Monroe

 • czwartek, 14 lipca 2022, godz. 19:00
 • Lokalizacja
  Filharmonia Kaszubska Wejherowo, Jana III Sobieskiego 255
 • Bilety
  50,
  ulgowy 45
  sprzedaż: 58 672-27-75

10 SEKRETÓW MARILYN MONROE
Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedyemu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie. 

paź 27

czwartek, godz. 19:00

bilety 85 - 145 zł
Kup bilet
Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz jakich jeszcze nie znacie
 
W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, m.in. I wanna be loved by you, On the Sunny Side of the Street, New York, New York, Ive got you under my skin czy Im beginning to see the light.

Zespół w składzie:
Fabian Włodarek fortepian
Przemysław Kostrzewa trąbka
Robert Murakowski kontrabas
Patryk Dobosz perkusja
Sonia Bohosiewicz  kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w Excentrykach (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów.

Sonia Bohosiewicz o koncercie:
Kiedy rozpoczęłam swoją filmową przygodę na planie filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy w reż. Janusza Majewskiego, spotkałam się z jazzem oraz z panem Wojciechem Karolakiem. Od tego czasu nie myślałam o niczym innym tylko jak śpiewać jazz i znowu spotkać pana Wojtka.
Marzenie o śpiewaniu jazzu połączyło się w czasie z fascynacją Marilyn Monroe, aktorką, kobietą, ikoną (). Spod perfekcyjnie umalowanych czerwonych ust, falującej od podmuchu metra sukienki, kokieteryjnie przytrzymywanej na udach, spod seksownie zmrużonych powiek ukazał mi się obraz kobiety niezwykle silnej, niezależnej a jednocześnie skrzywdzonej i samotnej.
I tak powstał mój własny koncert, który zatytułowałam 10 sekretów Marilyn Monroe. Zagrałam już w całej Polsce co najmniej 100 razy. Album był konsekwencją koncertów i znowu mogłam na moje szczęście spotkać się z panem Wojciechem, który gościnnie wystąpił na płycie.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Sołdek jako statek-muzeum zacumowany jest na stałe...?