• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Song Writer Festival Sopot

Serdecznie zapraszamy na pierwszą edycje Song Writer Festival Sopot która odbędzie się w malowniczym miejscu w parku przy Goyki3 Art Inkubator. Kameralne solowe projekty, pełne emocji teksty piosenek, przeplatane opowieściami wspaniałych artystów.

Inicjatywa sopockich koncertów songwriterów Home Gig Podjazd, powstała całkiem niedawno w pewnym mieszkaniu w Sopocie. Z pomocą pośpieszył Borówka Music, który wraz ze Swoim zespołem od lat wspiera solowych artystów, zorganizował tysiące koncertów w kraju i za granicą. Idea koncertów domowych jest prosta. Zapraszamy artystę do domu, zapraszamy przyjaciół i delektujemy się muzyką na żywo w bezpośrednim kontakcie. Koncerty są darmowe. Obowiązuje dobrowolna zrzutka do kapelusza. Podjazd na Goyki, to chęć pokazania tych zdolnych ludzi szerszej publiczności zachowując kameralność i bezpośredni kontakt widza z wykonawcą. Zapraszamy wszystkich którzy chcą poznać te wyjątkowe osoby na Goyki3. Współorganizatorem koncertów jest Goyki3 Art Inkubator i Miasto Sopot.

09.05 - Michał Kowalonek
16.05 - Henry No Hurry
23.05 - Maks Łapiński
30.05 - Zagi
06.06 - Postman (Ukraina)
13.06 - Patryk Pietrzak
20.06 - Ragnar Ólafsson (Islandia)
27.06 - Tomek Makowiecki


Wszystkie koncerty odbędą się w parku przy Goyki3 Art Inkubator w Sopocie. Każdy koncert zaczyna się punktualnie 20.30. Na miejscu będą leżaki. Choć maj zapowiada się bardzo ciepły, warto zabrać jakiś kocyk, lub coś cieplejszego do ubrania.

Koncerty są darmowe, obowiązuje dobrowolna zrzutka do kapelusza jak w mieszkaniu. Będą płyty na sprzedaż, warto przynieść trochę gotówki. Koncerty w każdy poniedziałek. Zacznij z nami dobrze tydzień!

Opinie

Sprawdź się

Fragment wiersza którego z polskich poetów znajduje się na Pomniku Poległych Stoczniowców?