• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Something good is gonna happen

Galeria OneGallery zaprasza na wystawę prac artysty malarza Piotra Rubieckiego. 4 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 odbędzie się wernisaż w restauracji Zaprava w Sopocie, a wystawa będzie do końca czerwca.

6 lipca - 31 sierpnia 2022, godz. 8:00 - 20:00

Wstęp wolny
Więcej o artyście.

Piotr Rubiecki urodzony w 1979r. w Malborku. Ukończył ASP w Gdańsku w 2004 dyplomem u prof. Włodzimierza Łajminga oraz dodatkowym aneksem z linorytu w pracowni prof. Czesława Tumielewicza.

Na wystawie zaprezentowane zostaną cykle małych formatów w technice akwareli i gwaszu z lat 2008-2009 pt.: 'NOMANSLANDSCHAFT' oraz obrazy olejne z ostatnich 4 lat twórczości.

W odznaczających się wyrazistą kolorystyką pracach daje wyraz fascynacji naturą, snami, wspomnieniami z dzieciństwa, muzyką psychodeliczną oraz baśniami.

Na miejscu można będzie spotkać się i porozmawiać z samym artystą.

OneGallery młoda galeria sztuki promująca artystów uznanych oraz artystów młodego pokolenia. Prezentuje prace w miejscach publicznych umożliwiając "żywe spotkanie się" z ich twórczością.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak nazywał się zorganizowany w 1984 roku przegląd filmowy organizowany przez klub Żak, podczas którego zaistniał dziś znany reżyser Krzysztof Krauze?