Impreza już się odbyła
PATRONAT

Solidarność jest kobietą 2018 (1 opinia)

Zapraszamy do udziału w II-ej edycji koncertu charytatywnego pt. "Solidarność jest kobietą". Dochód ze sprzedaży biletów zostanie w całości przekazany na rzecz gdańskiego oddziału Centrum Praw Kobiet.

Podczas koncertu w Klubie B90 będzie można spotkać się ze znaną graficzką Martą Frej i obejrzeć Jej prace. Dodamy, że Marta specjalnie dla nas zaprojektowała plakat promujący koncert.

Harmonogram:
18:45 - otwarcie drzwi
19:30 - START: otwarcie wystawy Marty Frej
19:45 - Moose The Tramp
20:25 - El Banda
21:15 - Tymon Tymański
21:50 - Pochwalone

Centrum Praw Kobiet to instytucja, która od ponad dwudziestu lat działa na rzecz równego statusu kobiet i mężczyzn w życiu publicznym i w rodzinie. W swoim działaniu CPK kieruje się przekonaniem, że prawa kobiet są niezbywalną, integralną i niepodzielną częścią fundamentalnych praw człowieka, a przemoc wobec kobiet (niezależnie od tego, czy sprawcą jest osoba prywatna, grupa społeczna czy państwo) stanowi naruszanie tych praw.

Od dwóch lat, niestety, CPK zostało pozbawione dotacji i od tamtej pory utrzymuje się wyłącznie z darowizn i wpłat osób prywatnych. Cały zespół CPK - psycholożki i psychoterapeutki, prawnicy/prawniczki i osoby pierwszego kontaktu od dwóch lat pracują wolontaryjnie udzielając porad i wsparcia kobietom doświadczającym przemocy. Dlatego chcemy i powinniśmy pomóc. W ubiegłym roku w Dniu Kobiet zorganizowaliśmy koncert w Klubie B90. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy wówczas kwotę, która pokryła półroczne koszty utrzymania biura Centrum Praw Kobiet w Gdańsku.

Liczymy, że i tym razem wesprzecie działalność CPK, dlatego już dziś zapraszamy- rezerwujcie sobie wieczór 8 marca (czwartek) i wpadajcie do Klubu B90.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  35 zł
 • Przedsprzedaż
  30 zł
Bilety na koncert będzie można kupić zarówno przez Internet jak i w dniu koncertu przy wejściu do Klubu.

Bilety dostępne na stronie: www.tickets.soundrive.pl/pl/event/357/solidarnosc-jest-kobieta-2018

Opinie (1)

 • Świetna inicjatywa!

  IDZIEMY!

  • 6 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Z jakim miastem związana jest Magdalena Grzebałkowska - specjalistka od reportaży biograficznych, laureatka wielu nagród, finalistka Nagrody Literackiej Nike?