stat
Impreza już się odbyła

Sodoma&Gomora - Grzegorz Halama

Gdyńska Scena Stand Up nie obija się w wakacje !!!!

gru 16

czwartek, godz. 17:00, 20:00

bilety 100 zł
Kup bilet
mar 12

sobota, godz. 18:00

bilety 80 zł
Kup bilet
Zapraszamy serdecznie na występ Grzegorza Halamy i Adama Van Bendlera, który specjalnie na tą okazję wyjdzie z roli "Tylko "prowadzącego.

Grzegorz .....

Występuje pod szyldem "Grzegorz Halama Oklasky". Jest związany z tak zwanym Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym oraz środowiskową wytwórnią filmową A'YoY. Nakręcił w jej ramach wiele własnych krótkich form filmowych, a zagrał między innymi w filmie Robin Hood - czwarta strzała oraz jedną z głównych ról w filmie Nakręceni. Był członkiem kabaretu Hi-Fi do zakończenia jego działalności.

Stał się popularny dzięki oryginalnej roli Śpiewającej Bakterii, a następnie jego parodia piosenek hip-hopowych pt. Śpiworki. Z tej piosenki pochodzi słynny tekst "Ja wiedziałem, że tak będzie". W roku 2000 piosenka ta przez trzy tygodnie utrzymywała się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

Obecnie z Jarosławem Jarosem przedstawia nowy program "Żule i bandziory". Wykreował parodystyczną postać "mało inteligentnego" Pana Józka - hodowcy drobiu z Chociul, który bardzo chętnie udziela się we wszelkich wywiadach. Pierwowzorem tej postaci jest nauczyciel Koszalińskiego Zespołu Szkół Elektroniczno Elektrycznych, do którego uczęszczał Grzegorz Halama. W latach 2002-2011 na antenie Polskiego Radia "Trójka" w programie "Urywki z rozrywki" co poniedziałek prezentował "Wywiady z Panem Józkiem".

A Adasia Bendlera przecież już poznaliście :-)

Pokład otwieramy o 19:00 .... żeby było można nabyć trunki i wybrać sobie najwygodniejsze krzesełko, gdyż nie ma numeracji zasadniczo.

Bilety dostępne w Tawernie przy Klubie Pokład oraz na www.biletynakabarety.pl i www.biletyna.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W dawnej Katowni mieści się dziś siedziba: