stat
Impreza już się odbyła

Słowo o skandynawskim designie. Szvedka design

Skandynawski design z historią zagości w Nadbałtyckim Centrum Kultury! A wszystko za sprawą Magdaleny Czajkowskiej (Szvedka Design), właścicielki sklepu Loppis Antik ze skandynawskimi przedmiotami vintage. Podczas spotkania online porozmawiamy o wyszukiwaniu przedmiotów z duszą, szwedzkim design lat 60.-80., loppisach i fascynacji rękodziełem.

Na żywo

Zobacz transmisję live


Rozmowę poprowadzi Ewa Lewandowska.
 
Magdalena Czajkowska
Artystka, dekoratorka wnętrz, malarka. Z miłości do Skandynawii, z doświadczenia w dekoracji wnętrz, z sentymentu do staroci założyłą sklep Szvedka design. Idea to skandynawski design z historią. Loppis & Antikt. Wyszukuje unikalne przedmioty, które kolekcjonuje, prezentuje, a niektóre sprzedaje. Kawałeczek prawdziwej Skandynawii dla Waszych domów.
W swojej pracy inspirację czerpie ze Skandynawii, ze Szwecji, stylistyki shabby chic, a czasem wprost z natury.
 
Ewa Lewandowska
Kierownik Sopoteki-Galerii Kultury Multimedialnej, absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Gdańskim i Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuk Plastycznych ze specjalnością Animacja Kultury na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Od lat współorganizuje wydarzenia kulturalne na terenie Trójmiasta.
 
Wydarzenie w ramach projektu Kolory Bałtyku.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie przechowywany jest obecnie księgozbiór Johanna Uphagena?