stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ślad

"Ślad" to monodram według debiutu literackiego Marty Dzido "Ślad po mamie" w reżyserii Marii Seweryn i w wykonaniu Agnieszki Michalskiej. To opowieść o dojrzewaniu, o potrzebie bliskości i zrozumienia.

Główną bohaterką jest Anna, która tuż przed maturą zachodzi w ciążę. Aborcja jest niejako przyczynkiem do opowiedzenia, jak relacje z najbliższymi wpływają na podejmowane przez nas decyzje. Sytuacje są wyjęte z życia typowej maturzystki, buntowniczki, królowej świata, która sobie z tym światem jednak nie radzi...

W spektaklu dzięki swoistemu poczuciu humoru autorki i odwadze mówienia wprost o najtrudniejszych tematach, takich jak aborcja, amfetamina, seks czy samotność, Agnieszka Michalska przeprowadza nas przez wszystkie etapy dojrzewania bohaterki, od naiwności, aż po świadomość konsekwencji z tej decyzji wynikających.

"Ślad" nie boi się tabu... przejmująco, dotkliwie zagrany przez Agnieszkę Michalską. Nie tylko dla kobiet. - Dorota Wyżyńska, Gazeta Wyborcza *****


adaptacja: Agnieszka Michalska i Maria Seweryn

reżyseria: Maria Seweryn

scenografia i kostiumy: Katarzyna Adamczyk

występuje: Agnieszka Michalska

muzyka: BLVCK

asystent reżysera i scenografa: Łukasz Kowalik

kierownictwo produkcji: Urszula Świetlińska

projekcja: Yann Seweryn

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

"Seks dla opornych" w reż. Krystyny Jandy w Teatrze Wybrzeże to trójmiejski fenomen. Kto wystąpił w głównych rolach?