Impreza już się odbyła

Siesta - audycja radiowa

W najbliższą niedzielę serwujemy Siestę z analogowej transmisji FM. Niezależnie od pogody słuchać będzie można audycji w ogródku i w salce Dworku Sierakowskich. Będzie prawie jak w domu, ale z okazją do spędzenia czasu w szerszym gronie.

maj 21-23

piątek - niedziela, godz. 16:00

Audycja poświęcona jest głównie muzyce z okolic world music, jazzu (w tym m.in. smooth jazz, swing, cool jazz), soulu oraz tradycyjnego popu. Transmitowana jest od 2001 roku w niedzielę pomiędzy godziną 15:00 a 17:00 w Trójce Polskiego Radia.

Kawiarnia poleca świetną kawę i sernik, a dla tych, którzy sami nie prowadzą samochodu nie brakuje w barze możliwości na zaspokojenie innych smaków. Z nalewaka serwowane jest "Żywe", które jest niepasteryzowane i powstaje dzięki siłom natury, przez co zachowuje niezwykły charakter prawdziwego, świeżego piwa. To najbardziej znane piwo Browaru Amber i jedno z najbardziej utytułowanych piw w Polsce. Pierwsze polskie piwo, rekomendowane przez organizację Slow Food i pierwsze posiadające znak Ministerstwa Rolnictwa - Poznaj Dobrą Żywność.

Najstarsza informacja o Dworku podaje

1714 - Na mapie Sopotu, sporządzonej przez królewskiego geometrę Jana Casparusa Schirschmita, figuruje, na miejscu dzisiejszego Dworku Sierakowskich, dom letniskowy należący do dworu Francuskiego. Z dokumentów wynika, że właścicielem tego dworu był gdański burmistrz Andrzej Borkmann.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy gdyński Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@Port to pierwszy w historii taki festiwal w Polsce?

 

Najczęściej czytane