• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Show Burlesque Dance & Live Band: Boudoir Night

Jedyne w Polsce show muzyczno-taneczne z najlepszą burleską, wokalami, tancerzami muzyką na żywo! Show Burlesque Dance & Live Band: BOUDOIR NIGHT.

gru 4

poniedziałek, godz. 09:00, 11:00

bilety 40 - 60 zł
Kup bilet
lut 24

sobota, godz. 19:00

Gdańsk Sopot,
bilety 129 - 399 zł
Kup bilet
Dziewięciu artystów na scenie, najlepsza burleska, muzyka na żywo, taniec musicalowy, konferansjerka i za każdym razem inny tematycznie program. Półtorej godziny porywającego show! Programem "Boudoir Night" zaczynamy nowy cykl gdańskich wydarzeń. Zadziorna odsłona wieczoru z burleską i bandem na żywo w Peronie 5. Będziemy niegrzeczni!

"I wanna be evil"
- śpiewała Eartha Kitt, która stała się inspiracją do powstania najnowszego pokazu anielsko pięknej, złotowłosej Lillet Lamour (m.in. Miss Warszawy 2022, królowa burleski na festiwalu w Zurichu). Najlepsza, widowiskowa burleska naszej headliner'ki tylko u nas w akompaniamencie muzyki na żywo!

Tego wieczoru usłyszycie również barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka ("Cieniu") oraz wokalno-taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna Sebastiana Łobosa z instrumentalnym zespołem kontrabasu, perkusji, saksofonu i pianina.

Świętujemy sztukę w pełnym wymiarze - żarty, burleska, taniec, wokale, band na żywo i kabaretowe prowadzenie - przyjdź i zobacz jedyne takie wydarzenie w Polsce!

OBSADA:
Kinga Malewska - scenariusz, produkcja, choreografia
Lillet L'amour - burleska
Wojtek Lechończak "Cieniu" - prowadzenie, wokal
Sebastian Łobos - piano
Kate Rex - wokal
Anna Yefimenko "Miss Erida" - taniec
Karolina Świetlaga - taniec
Ion Virlan - kontrabas, gitara basowa
Michał Lasota - perkusja
Jakub Luboiński - saksofon, wokal

PERON 5
to barowo-eventowa przestrzeń premium, znajdująca się w Stacji Food Hall w Galerii Metropolia w Gdańsku. Można tu zarezerwować ustronny stolik, zamówić drinka, posłuchać muzyki na żywo i zrelaksować się w kulturalnej atmosferze i przytulnym wystroju utrzymanym w stylu art deco. Tłem sceny Peronu 5 jest wspaniały widok na nocną panoramę Gdańska.

Zapraszamy!

"Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show Burlesque Dance!" - Kinga Malewska

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    130 zł
Ceny od 130 zł

Opinie

Sprawdź się

Pomysłodawcą Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA jest...?