stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Serca Gwiazd - Paweł Małaszyński

Przemek Szaliński wraz z Komitetem Pomocy Bliźniakom zaprasza na kolejne spotkanie charytatywne z cyklu Serca Gwiazd! Kolejnym Gościem będzie Paweł Małaszyński - jeden z najpopularniejszych aktorów,wokalista, zagrał m.in. w filmie "Katyń","Listy do M.","Sęp", w serialu "Lekarze","Magda M.","Twarzą w twarz","Świadek koronny","Oficer","Czas honoru".

Pomagamy 10-letnim bliźniakom - Danielowi i Dawidowi z porażeniem mózgowym,ze skoliozą. Mają problemy ze słuchem i wzrokiem. Razem z rodzeństwem i rodzicami mieszkają w chlewiku przystosowanym do mieszkania,pod Słupskiem.

Możliwość wylicytowania i zakupienia wielu zdjęć z autografami Gwiazd estrady, książek, płyt. Będzie można także wrzucić datek na rzecz chłopców do puszki znajdującej się na miejscu spotkania!

Do tej pory Gośćmi spotkań byli - Kabaret Limo, Leonard Pietraszak, Andrzej Grabowski, Krystyna Janda, Edward Hulewicz, Marek Siudym, Marzena Trybała, Krzysztof Tyniec,Tadeusz Ross, Kabaret Młodych Panów, Karol Strasburger, Ania Wyszkoni oraz Zbigniew Wodecki.

Na spotkanie zaprasza Paweł Małaszyński - www.youtube.com/watch?v=3E1JiGHnKgs

Patronat honorowy - Wojewoda Pomorski,Prezydent Sopotu,
Patronat medialny - Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl, Prestiż Magazyn Trójmiejski, esopot.info

www.przemek-dzieciom.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    5 zł
WSTĘP - Cegiełki w cenie 5 zł dostępne w recepcji Zatoki Sztuki
Tel. - 512-811-973

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W piwnicy którego ze słynnych gdańskich budynków Jan Heweliusz składował produkowane przez siebie piwo?