• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Seeme i Sławek Jaskułke dla autyzmu (1 opinia)

Fundacja Dom Rain Mana zaprasza na koncert charytatywny na rzecz budowy domu dla osób z autyzmem. W Koncercie wezmą udział: piosenkarka Seeme (Kasia Makowiecka) i pianista jazzowy Sławek Jaskułke.

Seeme
Jesienną trasę zagrała przed Kortezem. Występowała  m.in  na Festiwalu Filmowym Off Camera i Songwriter Łódź Festiwal. Supportowała norweskiego muzyka Thomasa Dybdahl'a. 26 października tego roku premierę miała jej solowa płyta. @seeme to artystka komponująca przy pianinie swoje bardzo osobiste i intymne piosenki. Pisze o tym co czuje, co aktualnie ją nurtuje, co przeżywa w sobie. Musiało minąć trochę czasu i odbyć się kilka podróży by historie napisane przez nią ujrzały światło dzienne. To właśnie nieustanny czas w drodze, spotykanie nowych ludzi i odkrywanie samej siebie pomogły dojrzeć do decyzji by podzielić się tym co ma - swoimi piosenkami..

jazz - koncerty w Trójmieście


Sławek Jaskułke
Jeden z najoryginalniejszych przedstawicieli polskiej pianistyki improwizowanej i jazzowej. Artysta wszechstronny - poruszający się zarówno w obszarach muzyki ilustracyjnej i kontemplacyjnej, jak też w energetycznych i żywiołowych projektach napisanych dla większych składów jak trio czy sextet. W swoich kompozycjach zwraca szczególną uwagę na kolorystykę, harmonię oraz barwy dźwięków. Doktor sztuk muzycznych, wykładowca Katedry Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Ma za sobą występy na największych scenach muzycznych i festiwalach jazzowych, m.in.: Berlin Jazz Fest, North Sea Jazz, Symphony Hall Chicago, Carnegie Hall Nowy Jork, International Performing Arts Center Moskwa. Od trzech lat sukcesywnie buduje swoją pozycję rynkową w Japonii, gdzie koncertuje oraz wydaje kolejne albumy spotykając się z ogromnym entuzjazmem publiczności. Twórca projektu "Chopin na pięć fortepianów" prezentowanego premierowo w Shanghaju oraz Singapurze i na scenie Forbidden City Concert Hall Beijing.

O KONCERCIE: Koncert opiera się na materiale z płyt SEA, Moments, Senne. Zawiera także zupełnie nowe, niepublikowane jeszcze kompozycje. Muzyka Sławka Jaskułke w solowym wykonaniu jest oszczędna w środkach, bogata w treści i głęboka w nastroju. Przyjemna, łagodna w brzmieniu i odbiorze wprowadza słuchacza w pogodny nastrój, uspokaja, a przede wszystkim zachwyca barwą, harmonią i mistrzowskim wykonaniem.

Artyści zagrają koncert na rzecz budowy Domu dla osób z autyzmem na farmie we wsi Kwieki k/Czerska Domu dla osób z autyzmem.

Fundacja Dom Rain Mana jest Organizacją Pożytku Publicznego włączającą się w nurt pomocy osobom z autyzmem i ich rodzinom przez konsultacje, szkolenia i konferencje, wydawanie pisma AUTYZM i organizację imprez integrujących środowisko. Dalekosiężnym celem fundacji jest stworzenie na wiejskiej farmie Centrum Pomocy dla osób z autyzmem - Dom Rain Mana. Posiadamy tam ziemię, przygotowany jest projekt domu, są doprowadzone media, zbierane są pieniądze na budowę domu, w którym będą mogły żyć osoby z autyzmem, gdy zabraknie ich rodziców. Więcej informacji o Fundacji Dom Rain Mana i o autyzmie na www.domrainmana.pl i fb https://www.facebook.com/domrainmana/

W czasie koncertu odbędzie się aukcja charytatywna obrazów i grafik trójmiejskich artystów na rzecz budowy Domu dla Osób z Autyzmem na farmie we wsi Kwieki k/Czerska.

Organizator: Fundacja Dom Rain Mana /www.domrainmana.pl/
Partner: BART i Opera Leśna,
Patron Honorowy: Fundacji Rozwoju "Kocham Sopot"
Patronat medialny: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  50 zł
Bilety: Zaproszenia to dowolny datek na budowę Domu Rain Mana (sugerujemy 50 zł od
osoby) można zamawiać telefonicznie: T. 58 551 84 72 lub 606 58 59 41

Opinie (1) 1 zablokowana

 • Seeme - polecam

  Odsłuchałem płytę i muszę stwierdzić - smaczna forma przekazu.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

W którym roku w Gdańsku odbył się pierwszy spektakl operowy i jaki był jego tytuł?