• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Sedno nie jest jedno

kabaret
kasy:
58 555-85-23
wystawia:
Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku
data premiery:
29 września 2006
Sedno nie jest jedno
8.7 3 oceny 1 10
Sedno nie jest jedno
na podstawie tekstów Kazimierza Siwka
Spektakl Stowarzyszenia Osób Mówiących Nie Na Temat

"Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat" to zataczająca coraz szersze kręgi wśród polityków, artystów i biznesmenów organizacja, założona w 2002 roku przez Jana Kazimierza Siwka i Arkadiusza Jakubika. "Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat" to również tytuł przedstawienia, w którym śmiejemy się ze wszystkiego: policji, polityków, artystów, sportowców, urzędników i z samych siebie. "Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat" to inteligentny zestaw skeczy, projekcji filmowych i piosenek pozornie nie związanych ze sobą, opartych na luźnych, nie mających ze sobą nic wspólnego, zaskakujących skojarzeniach. W jedną całość zespala to wszystko szalony, absurdalny, zwariowany i inteligentny humor, wywodzący się tradycji Monty Pythona. Gdy dołożymy do tego doskonałą obsadę, którą stanowią: Tomasz Bednarek, Jacek Kawalec, Jacek Kopczyński, Sławomir Pacek, Tomasz Sapryk i Piotr Zelt, to wszystko daje gwarancję, że przedstawienie "Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat" to półtorej godziny wspaniałej zabawy.

W "Stowarzyszeniu Osób Mówiących Nie Na Temat" zobaczyć będzie można między innymi: Historię z człowiekiem, który tłumaczy całą literaturę polską na język gwizdany, Maraton i Spartakiadę Niezrównoważonych z konkurencjami: rzut młotem w publiczność, bieg na sto metrów w tył przez płotki, skok w bok i skok w bliż, Mistrzostwa Świata w Bontonie czyli w dobrym wychowaniu, poznacie mistrza świata w biegu na sto metrów z ukłonami, 149 odcinek serialu "Życie erotyczne przedmiotów", rozmowę z Heniem Picassem - nieślubnym synem Pabla Picassa, wywiad z prezesem Stowarzyszenia Osób Mówiących Nie Na Temat - prezesem Gwidonem Spaślakiem, rozmowę z Jose Tekilą - treserem kaktusów, wystawę dzieł fudystów - artystów, którzy swoje rzeźby robią z produktów żywnościowych, prelekcję na temat tatuażu w środowisku naukowym i wiele, wiele innych fantastycznych historii!

Scenariusz i reżyseria: Arkadiusz Jakubik
Kierownictwo muzyczne i aranżacje: Janusz Bogacki
Scenografia: Wojciech Stefaniak

Obsada:
Tomasz Bednarek
Jacek Kopczyński
Jacek Kawalec
Sławomir Pacek
Tomasz Sapryk
Piotr Zelt

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery