• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Sebastian Riedel & Cree - Muzyka na fali

Co powiesz na dwa dni na statku z noclegiem w wygodnej kabinie i koncert niezwykłego zespołu, w niezwykłej scenerii? Wybierz się w rejs Muzyka na fali, a czeka Cię unikalne, bliskie spotkanie z muzyką Sebastiana Riedla, syna Ryśka Riedla, legendarnego i wokalisty grupy Dżem, i zespołu Cree.

maj 31

wtorek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
ulgowy 15 zł
Kup bilet
cze 16

czwartek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 50 zł
Kup bilet
Ich niebanalne teksty, z których zespół jest znany, wraz z głębią muzyki duszy dostarczają niezapomnianych przeżyć słuchaczom. To żywa energia, którą najlepiej widać na koncertach, w bliskim kontakcie z publicznością. Charyzma sceniczna Sebastiana Riedla oraz doskonałość muzyczna zespołu, sprawiają, że słuchaczy przechodzą ciarki. Masz szansę poczuć je na żywo podczas rejsu!

To będzie wyjątkowy wyjazd, bo w ciągu dwóch dni czeka Cię zarówno koncert jak i wiele innych atrakcji. Rejs Muzyka na fali zaczynamy w sobotę wieczorem. Wyjdź na pokład zewnętrzny i zobacz odpłynięcie statku z portu w Gdyni a potem spotkaj się z resztą uczestników podczas koncertu gwiazdy wyjazdu Sebastiana Riedla & Cree. Mimo że muzyczne wrażenia potrwają do północy, warto rano wstać, aby podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. Popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem i winem bez ograniczeń. Następnie czeka Cię program rozrywkowy, w tym bingo i muzyczne quizy.

Odpoczynek, morska przygoda na wielkim statku oraz koncert - to wszystko znajdzie się w programie unikalnego wyjazdu z cyklu Muzyka na fali. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć Sebastiana Riedla & Cree na żywo z tak bliska i poczuć tę muzykę!
 
W cenie od 259 zł na osobę:
rejs promem;
miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);
koncert gwiazdy: Sebastian Riedel & Cree.

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie mogą nie być dostępne.

Test na Covid-19 / dowód szczepienia lub ozdrowienia może być wymagany do przekraczania granic.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy istnieje specjalna osobna nagroda przyznawana tłumaczom zagranicznych dzieł?