stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sebastian Góra: Indie - fotograficzna podróż od północy po południe

GAK Plama we współpracy z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec zaprasza na pierwsze po letniej przerwie spotkanie z podróżnikiem! 23 września Sebastian Góra opowie o swojej fotograficznej podróży po Indiach.

Sebastian Góra jest fotografem z zawodu, zamiłowania i pasji (https://sebastiangora.com/) Miał okazję odwiedzić Indie dwukrotnie. Poznawał je na własną rękę przemierzając tysiące kilometrów przeróżnymi środkami transportu, kierując się intuicją i fotograficzną ciekawością. Miał okazję doświadczać Indii mieszkając w aszramie jogowym, w szkole najstarszej sztuki walki na świecie, obserwując obrzędy kremacji nad Gangesem.

Fot. Sebastian Góra

Zabierze nas do tętniących życiem metropolii (Delhi, Mumbai, Indore), spokojnych wiosek, jak i turystycznego raju (Goa, Kerala).

Podczas spotkania opowie o różnicach między północą a południem kraju, o codzienności obserwowanej z punktu widzenia mieszkańca. Dzięki zdjęciom zabierze np. na plantację herbaty w Munnar, do pralni rzecznej nieopodal Taj Mahal, do turystycznej mekki czyli GOA, a także do aszramu jogowego, w którym kształcą się nauczyciele jogi z całego świata.

Sebastian Góra

______________
Zasłanianie ust i nosa przez cały czas przebywania na terenie Plamy jest obowiązkowe.
Regulamin wydarzenia

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką nazwę nosił festiwal, który później został przekształcony w odbywający się do dziś Festiwal Polskich Filmów Fabularnych?