stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Seaside Fashion - Święta

Zapraszamy na świąteczną edycję targów polskiej mody i designu Seaside Fashion! Tym razem w zupełnie nowej lokalizacji - w gdańskim klubie Bunkier !

w każdą niedzielę (od 07.06 do 28.06.2020), godz. 9:00 - 15:00

Wstęp wolny
Świąteczna edycja targów to doskonała okazja do znalezienia oryginalnych prezentów dla najbliższych, w miłej i przyjemnej atmosferze bez tłoków i szaleństwa galerii handlowych. Na targach znajdziecie rzeczy jedyne w swoim rodzaju, niedostępne na sklepowych półkach, a wszystko od polskich projektantów, hand made! Jeśli brakuje Wam pomysłów na świąteczne upominki u nas na pewno znajdziecie coś wyjątkowego nie tylko dla najbliższych, ale i dla siebie :)

Dodatkowo klub Bunkier zadba o to żebyście nie byli głodni i w miłej atmosferze mogli spędzić z nami niedzielne popołudnie. Przygotuje specjalne menu i zimowe drinki :)

Na targach:

*FASHION
Najlepsi polscy projektanci, ubrania ręcznie szyte, najlepszej jakości. Rzeczy których nie znajdziecie na sklepowych półkach dlatego jest to świetna okazja żeby zobaczyć, dotknąć i przymierzyć. Ubrania, biżuteria i dodatki.

*DESIGN
Wszystko do domu i mieszkania czego na pewno nie znajdziesz w Ikea :)
Oryginalne projekty, które sprawią że Twoje cztery kąty zmienią się nie do poznania.

*KIDS
Ubranka, zabawki, gadżety, kocyki ! Wszystko co potrzebne dla malucha, hand made, najlepszej jakości i z najlepszych materiałów !

*NIESPODZIANKI ! :)

Zgłoszenia i propozycje współpracy : fashionseaside@gmail.com

Więcej informacji wkrótce !

——————————————————————————

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskoczy wszystkich. Eklektyczne wnętrza, zachowana oryginalna substancja architektoniczna i zastosowane rozwiązania designerskie - to nowa przestrzeń dla kultury i odzyskana atrakcja turystyczna dla miasta.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!

PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA

Trojmiasto.pl

NaObcasach.pl | Portal dla kobiet

Miumag.pl

Szafa.pl

Stylistki.pl

ModnaUlica.pl

Dziecio-mamia

MiastoKultury.pl

The Best Of Magazines

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Które miasto było organizatorem głównych europejskich obchodów Europejskiego Dnia Morza w 2011 roku?