Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
De Jongens, Holandia
Schody ("Trap")

Człowiek pragnie piąć się w górę. W miłości, wierze, pracy i na wojnie. Wznosić się ponad samego siebie i innych. The sky is the limit. Być panem i władcą i stać na szczycie, być szefem wszystkich szefów. Jednak na szczycie można się czuć samotnie. I oto jesteś, tam wysoko.

"Schody" mówią o sięganiu po nieosiągalne. O pragnieniu bycia na szczycie, o pragnieniu sukcesu. O realizowaniu wielkiego planu za wszelką cenę, kosztem siebie samych i innych. Na szczęście de Jongens znaleźli coś, co pozwala odnieść sukces: Schody. Stara, solidna rzecz, niezbędna, żeby się lepiej wspinać. Schody to nie cel sam w sobie, ale środek, któy pozwala go osiągnąć. Cele, które sobie stawiamy są różne, ale łączy nas trud w ich osiąganiu. Każdy do czegoś dąży, do góry lub na dół, krok po kroku. Lub po sześć schodów na raz.

O teatrze:
Grupa teatralna De Jongens to fundacja, która tworzy przedstawienia z myślą o festiwalach. Jej członkowie są niezależnymi twórcami teatralnymi, sami tworzą swoje przedstawienia. Kiedy jest to konieczne, szukają pomocy u reżyserów i innych specjalistów teatru, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nimi dany projekt, i aby rozwijać swoje umiejętności. De Jongens utrzymują kontakt z całą grupą ludzi teatru, którzy zawsze służą im radą i opinią. Swoje sztuki tworzą, improwizując. Pomysły na scenografię, sposób gry aktorskiej i ruch sceniczny pojawiają się podczas wspólnej pracy nad projektami. Większość scenografii budują sami, jak również sami projektują swoje materiały promocyjne.

Opinie (2)

  • :) (opinia sprzed 7 lat)

    Świetny spektakl z dużą dawką dowcipu

    • 2 0

  • (opinia sprzed 7 lat)

    Ależ to było genialne!!! :) Świetna historia, świetnie pokazana, gra aktorska super... Szkoda że nie graja więcej razy ;)

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery