• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Scena Teatralna Alternatora - Niech żyje kabaret i improwizacje

W marcu będzie na Scenie Teatralnej Alternatora radośnie i kabaretowo. Poza dobrze znanymi naszej widowni Kompanami na deskach Sceny wystąpi Grupa Improwizacji Teatralnych, która zaskoczy Was nowymi pomysłami i aranżacjami. Na przedwiosenną niepogodę zaplanowaliśmy wieczór z kabaretem. Jako ostatni w tym miesiącu na Scenie pojawi się Kabaret "Pod napięciem", który wszelkie napięcia rozładowuje śmiechem.

kwi 18

czwartek, godz. 18:00 - 19:30

bilety 40 zł
Kup bilet
maj 7

wtorek, godz. 12:00, 19:00

bilety 95-110 zł
Jesteście gotowi na dobrą zabawę? Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić Was w najbliższy wtorek na Scenę Alternatora. Niech żyje kabaret i improwizacje!


8 i 20 MARCA, godz. 19:00
W GORĄCEJ WODZIE KOMPANI SZOŁ

Impro to forma przedstawienia, w którym aktorzy grają bez przygotowanego wcześniej scenariusza. W tworzenie improwizowanego spektaklu zaangażowana jest pomysłowość tak występujących aktorów jak i zgromadzonej publiczności. Widzowie narzucają, podpowiadają, sugerują kierunki, w których rozwijają się postaci i fabuła. Ta twórcza współpraca owocuje nieobliczalnymi i niepowtarzalnymi występami, na które piekielnie gorąco zapraszamy. - Kompani

WSTĘP
wejściówka studencka 10zł
wejściówka normalna 20zł

13 MARCA, godz. 19:00
GRUPA IMPROWIZACJI TEATRALNYCH

GIT
GIT
Będzie to drugi występ GITu w auli Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, na który zapraszamy wszystkich miłośników teatralnych improwizacji. O godzinie 19:00 rozpocznie się niepowtarzalny przekaz improwizacji z niezbadanych obszarów naszych mózgownic do waszych niezbadanych obszarów mózgownic. Jedno jest jednak w tym wszystkim zbadane! Po drodze przekaz ten zahaczy o zwoje odpowiedzialne za poczucie humoru i wyobraźni! Jeśli nie wiecie jak to jest zbadane to dobrze, bo od tego są Ci, którzy badają to za Was! My też nie wiemy kim oni są. Ale mniejsza z tym! Zapraszamy! - Małgorzata Różalska

WSTĘP
wejściówka dla wszystkich 5 zł

27 MARCA, godz. 19:00
KABARET POD NAPIĘCIEM

ATTENTION! ATENZIONE! ACHTUNG! UWAGA!

Już 27 marca 2012 roku nastąpi dzień, na który wszyscy czekali... no dobra, moment, na który my czekaliśmy - KOLEJNY WYSTĘP KABARETU POD NAPIĘCIEM PT. "DZIEWIĘĆDZIESIĄT!"

Wpadajcie o godzinie 19.00 aby być świadkiem tego niepowtarzalnego wydarzenia! Gwarantowane wrażenia i ból brzucha od śmiania się do rozpuku, a potem jeszcze więcej [:)]

Swoją obecność potwierdziły wielkie persony: Arnold Schwarzenegger, Lech Wałęsa, superbohater, którego tożsamość musi pozostać w ukryciu dla bezpieczeństwa narodowego... zapowiada się elektryzujący (bo Pod Napięciem, rozumiecie? HA HA HA!) wieczór, nie możesz tego przegapić!

A więc raz jeszcze. Arkadiusz Pawłowski, Wojciech Kasprzyk oraz Maciej Wójtewicz, razem jako Kabaret Pod Napięciem, mają ogromny zaszczyt zaprosić na swój występ wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić.

Zatem wpadnijcie, bo smutno nam będzie. Serio. Przyjdźcie, nawet jeśli nie chcecie się śmiać. Naprawdę. Zróbcie nam tę przyjemność. Wcale nie jesteśmy zdesperowani, skąd mogło to Wam przyjść na myśl.


WSTĘP
wejściówka normalna 10 zł
wejściówka dla studentów UG 5 zł

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się styl architektoniczny, którego przykładem jest Zielona Brama w Gdańsku?