stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ruszaj w drogę: Ruszamy na Żuławy

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz Centrum Handlowe Madison w Gdańsku madison.gda.pl zapraszają na prezentację podróżniczą o Żuławach.

lut 18

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
maj 21-23

piątek - niedziela, godz. 16:00

Na spotkaniu Klubu "Ruszaj w Drogę" pt. "Ruszamy na Żuławy!" Kasia i Maciej Marczewscy udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą najciekawsze miejsca na Żuławach, które świetnie nadają się na weekendowe wycieczki.

Podpowiedzą jak zacząć turystyczną przygodę ze zwiedzaniem Żuław. Oprócz miejsc, w których każdy turysta dowie się więcej o historii i wyjątkowości "żuławskiej optymistycznej depresji", wspomną też te niedostępne, w których czas zatrzymał się wiele lat temu, i które wciąż czekają na ratunek. Maciej Marczewski wyjaśni, dlaczego na blogu i prezentacjach mówiąc o Żuławach nazywa je "Bieszczadami Północy", co według niego łączy Żuławy z sąsiednim Kociewiem i Kaszubami, i dlaczego na każdym kroku zachęca do odkrywania Żuław.

Spotkania dedykowane są osobom poszukującym sprawdzonych pomysłów na wycieczki po najbliższej okolicy. Niezależnie od tego, czy uczestnicy mają już doświadczenia z podróżowaniem po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta. Kasia i Maciej Marczewscy pokażą, co warto zobaczyć na Żuławach i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Spotkanie klubowe to świetna okazja do sprawdzenia, jak o Żuławach opowiadają podróżnicy, którzy od dziewięciu lat zwiedzają bliższe i dalsze zakątki naszego kraju.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY
Fundacja Ruszaj w Drogę!

Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 9 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju.

Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.klub.ruszajwdroge.pl i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl.
W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016".

Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na odbywających się regularnie w Trójmieście i okolicach spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwotna nazwa dzisiejszego Teatru Miejskiego w Gdyni to...?