• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rozmowy Między Nami

Czy masz takie chwile, że czujesz, że życie Cię przytłacza? Czy spotykasz się czasem z trudnymi dla siebie sytuacjami? Może nie masz z kim o tym pogadać, powierzyć swoich trosk drugiej osobie.
A może lubisz rozmawiać i dyskutować o relacjach międzyludzkich i chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami?

Proponujemy udział w spotkaniach grupy osób wspierających się nawzajem. Spotkania będą się odbywać cyklicznie co dwa tygodnie w niedzielę. Chcielibyśmy stworzyć miejsce i atmosferę sprzyjającą szczerej rozmowie z życzliwymi ludźmi, by osoby obecne na spotkaniu mogły opowiedzieć o swoich troskach życia codziennego i być usłyszane. Spotkanie będzie trwało ok. 2 godzin. Oprócz wymiany myśli zaproponujemy krótką przerwę na ruch i oddech. Może też nie zabraknie czasu na chwilę rozrywki przy grze towarzyskiej.

Zapraszamy też do grupy prywatnej na Facebooku "Rozmowy między nami", przeznaczonej dla osób, które chodzą lub chodziły na te spotkania.

Liczba miejsc ograniczona do 12 osób.
Obowiązują zapisy mailowe na adres: klubwrzeszczaka@gmail.com
11.06.2023 (niedziela), godzina 17:00
Wajdeloty 14, Klub Wrzeszczaka (wejście z prawej strony)

Osoba prowadząca:
Piotr Nowak-Przygodzki
Z wykształcenia matematyk, zajmuje się matematyką naukowo. Ostatnio odkrył w sobie pasję teatralną i filmową, w związku z czym powołał do życia warsztaty teatralne mające na celu realizowanie spektakli amatorskich, głównie o charakterze komediowym. Przez ponad 20 lat zmagał się z różnymi dolegliwościami psychicznymi, między innymi natręctwami i lękami. Sam uważa, że dużą rolę w procesie jego zdrowienia odegrała terapia grupowa, w której nieprzerwanie uczestniczył w latach 2017 2022.

Spotkanie dofinansowane przez Miasto Gdańsk w ramach projektu "Klub Sąsiedzki we Wrzeszczaku" 

Opinie

Sprawdź się

Główna siedziba Muzeum Narodowego przy ul. Toruńskiej 1 znajduje się w gmachu należących niegdyś do: