stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Rosnąca niepodległość, czyli przyjdź i odbierz sadzonkę - obchody Narodowego Święta Niepodległości

Szukając symbolu wolności i historii nie sposób nie pomyśleć o drzewach. Majestatyczne, będące świadkami miłości, wojny, chwil radosnych i smutnych. Dlatego 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości chcemy uczcić w sposób szczególny. 11 listopada o godzinie 11:00 spotkajcie się z nami pod pomnikiem Tadeusza Wendy, aby wspólnie celebrować ten niezwykły dzień. Młodsi i starsi, więksi i mniejsi, wszyscy będą mogli odebrać od nas symboliczny prezent drzewa. Dbając o zieleń w mieście, zachęcamy do zasadzenia otrzymanego prezentu nieopodal własnego domu, w ogródku, a nawet w donicy na balkonie.

Do każdego drzewka zostanie dołączona instrukcja sadzenia oraz kotylion do samodzielnego złożenia. Na 103. rocznicę odzyskania niepodległości, mamy dla was 103. drzewka.
Na wydarzenie nie obowiązują zapisy.

Wszelkie pytania można kierować do zespołu Ośrodka Edukacji, mailowo pod adresem edukacja@muzeumgdynia.pl oraz telefonicznie 58 662 09 35/36/37

Bilety: wstęp bezpłatny; zapisy nie obowiązują; liczba sadzonek ograniczona;
Prowadzenie: Olga Lewandowska, Gosia Bujak / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni
Miejsce: Molo Rybackie, pomnik Tadeusza Wendy, ul. Antoniego Hryniewickiego 10

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to są rzygacze?