stat

Rodzinne warsztaty u Szekspira: lalki teatralne

Rodzinne warsztaty u Szekspira to oferta dla rodzin, które chcą w atrakcyjny i kreatywny sposób spędzić razem niedzielę, odkrywając tajemnice teatru. Podczas warsztatów poznajemy historię teatru, rekwizyty i sposób ich tworzenia, rodzaje teatrów, ich charakterystykę, typy scen teatralnych, elementy scenografii, postaci i wątki z dzieł Williama Szekspira oraz wiele innych ciekawostek związanych z teatrami na całym świecie i w różnych kulturach. Nierzadko tematyka zajęć wykracza poza teatr, w kierunku innych sztuk.

Kalendarz adwentowy - warsztaty

lis 25

poniedziałek, godz. 17:30

bilety 30 zł

Warsztaty muzyczno-plastyczne

gru 7

sobota, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Spotkania odbywają się w jedną wybraną niedzielę miesiąca.

Bilety w cenie: 10 zł są dostępne online oraz w kasie GTS.

7 kwietnia, godz. 11:30, 13:30, 16:30

LALKI TEATRALNE
W kwietniu zapraszamy wszystkie dzieci do świata lalek. W zakamarkach naszego teatru znajdziemy przeróżne typy teatralnych lalek: pacynki, marionetki, kukiełki i jawajki.

Obejrzymy je dokładnie i podejmiemy odważną próbę stworzenia własnych dzieł sztuki. Do zabawy zaprosimy rodziców, którzy razem z nami odbędą magiczną podróż po świecie lalek.

Czymże jednak byłoby spotkanie w teatrze bez przedstawienia? Finałem spotkania będą stworzone wspólnymi siłami spektakle teatru cieni wykorzystujące wcześniej przygotowane lalki.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Czy Czarna Sala Teatru Wybrzeże im. Stanisława Hebanowskiego to inicjatywa zupełnie nowa?