stat
Impreza już się odbyła

Rodzinne warsztaty plastyczne z Agatą Królak

  • poniedziałek, 11 stycznia, godz. 12:00
  • Lokalizacja
    Online
    Organizator: Plama
  • Bilety
    wstęp wolny

Gdański Archipelag Kultury PLAMA zaprasza na kreatywne warsztaty plastyczne. Zajęcia, które stanowią idealne uzupełnienie naszej akcji FERIE: Zimowa przygoda - dźwiękowy spacer po Zaspie. 11 stycznia spotykamy się wszyscy razem (online) by w zaciszu swojego domu, pod okiem instruktorki i z pomocą rodziców wykonać autorską okładkę płyty winylowej.

sty 23

sobota, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
bilety 59  zł
Warsztaty mają na celu pobudzić kreatywność i zachęcić do wspólnej zabawy. Plama we współpracy z Agatą Królak przygotowała, zestawy plastyczne dla dzieci i ich opiekunów. Gotowe pakiety, które posłużą do wykonania małych dzieł sztuki uczestnicy warsztatów będą mogli odebrać w dniach 7-8stycznia z Plamy.

Agata Królak Wykładowczyni na gdańskim ASP, animatorka kultury, edukatorka. Napisała i zilustrowała książki dla dzieci Ciasta, ciastka i takie tam, Robimisie, Różnimisie i Wytwórnik domowy. Wraz z Marią Dek założyła kwartalnik dla dzieci i młodzieży Trzy czte ry. Wielokrotnie nagradzana m.in. 2016 MUST HAVE za kartki dla Pieskot, Lodz Design Festival Tu czy tam? Współczesna polska ilustracja dla dzieci, Galeria Narodowa Zachęta, Warszawa 2015 Inside Out. Polish Graphic Design and Illustration in the Making, WantedDesign, Nowy Jork 2014 Designing Polska Design in Poland, London Design Festival 24 Biennale Ilustracji, Bratysława Chimery, Gdańsk 2013 COW International Design Festival 23 Biennale Plakatu, Wilanów. Mieszka i pracuje w Gdańsku.

Grupa wiekowa: 6-10 lat
Ilość pakietów jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń) warsztaty będą miały charakter otwartego streamingu, każdy może do nas dołączyć 

Lista Potrzebnych materiałów:
- pudełko do pizzy (najlepiej białe),
- ołówek,
- taśma,
- klejąca szeroka przeźroczysta,
- farby plakatowe, farby akrylowe (lepsze akrylowe kolory: czerń, róż, zielony),
- klej
- kilka kartek A4.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który spośród legendarnych, często eksploatowanych przez filmowców, średniowiecznych wodzów, stał się inspiracją do budowy Dworu Artusa w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane