stat
Impreza już się odbyła

Rodzinne soboty w Muzeum Gdańska. Legendy gdańskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Rodzinne Muzeum Gdańska. 23 listopada wsłuchamy się w najpiękniejsze legendy gdańskie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach tematycznych przygotowanych z myślą o rodzinach z dziećmi w wieku 3-10 lat. Spotykamy się w weekendy w wybranych oddziałach Muzeum Gdańska. Każde spotkanie jest nie tylko kontaktem z historią i dziedzictwem naszego miasta. To także doskonała okazja do twórczego spędzania czasu z dziećmi oraz w gronie przyjaciół. Naszym celem jest zainteresowanie dzieci ich dziedzictwem, przybliżenie najbliższego środowiska oraz kształtowanie świadomości własnych korzeni.

Tym razem punktem wyjścia będzie wiele zadziwiających zagadek. Kim był Stolem? Jakie sekrety skrywają dachy i werandy gdańskich kamienic? Jak narodził się bursztyn - skarb Bałtyku? Czy nasze morze zawsze posiadało fale? Odpowiedzi będziemy szukać w niezwykłych gdańskich legendach oraz na zabytkowych ratuszowych ścianach.

Termin: 23 listopada 2019, godzina 12.00-13.00
Miejsce: Ratusz Głównego Miasta
Zapisy: +48 789 449 685 lub
e-mail: edukacja@muzeumgdansk.pl
Płatność: 8 zł od osoby, płatne w kasie w dniu zajęć.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

W którym roku otwarto na Dolnym Mieście łaźnię, obecnie siedzibę Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia"?